Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33
Class
Teacher
Classroom
Choose timetable from the list above
Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33
Choose teacher. . .
Baumruková Jitka Béjar López Jamiro Edwin Beran Lukáš Borkovcová Markéta Boučková Annemarie Boušková Martina Brosch Jan Adam Brožová Zdeňka Čtvrtník Pejřimovská Tereza Dvořáková Lenka Dyntarová Marie Eder Zdeněk Fiala Tomáš Hadingerová Dana Hadrbolec Jan Havrdová Klára Hlaváč Marek Holubová Eva Holý Luděk Hromířová Magdalena Hrubá Světlana Hrušková Helena Jandová Lada Janoušek Josef Jelínková Štěpánka Ježková Danuše Ježková Michaela Kalabzová Tereza Kamas Michal Kapicová Ivana Karasová Martina Kaslová Alexandra Kellnerová Daniela Khinová Jana Klesová Marie Kocmanová Anna Kopecký Petr Korec Lukáš Kováříková Alena Králová Jana Kubálková Hana Kuchtová Anna Božena Lauseckerová Jitka Lepičová Eva Lindaurová Pavla Lišková Lenka Lisnerová Ivana Lisnerová Magdalena Mašek Jan Mašík Stanislav Mašková Ludmila Mečárová Jaroslava Nechutná Jana Nejezchlebová Kateřina Němejc Tomáš Nezbedová Věra Nováková Romana Opalko Evgeniya ovoAutocont Autocont Patáková Mariana Pavlátová Gabriela Peteříková Renáta Petrášová Ivana Preislerová Věra Prosková Hana Radová Pavlína Rešl Patrik Richterová Jaroslava Rousová Pavla Sadská Monika Šedová Jitka Šimánková Andrea Široká Lenka Skopalová Marcela Skřivánek Miloš Slavíková Jaroslava Slavíková Lucie Šobrová Tereza Socas Plasencia Elena Soroková Gabriela Statevská Ivana Stichenwirthová Anna Štverák Vladimír Svobodová Kristýna Toušová Jana Tyml Jaroslav Valešová Svatava Veselá Vendula Vlková Klára Vostrá Eva Vrobel Vojtěch Vroblová Taťána Webb Edita X X Y Y Zajícová Kateřina Ždimerová Jana Zdychyncová Jaroslava Zýková Alena Zz
1
7:55 - 8:40
2
8:50 - 9:35
3
9:45 - 10:30
4
10:45 - 11:30
5
11:35 - 12:20
6
12:30 - 13:15
7
13:25 - 14:10
8
14:15 - 15:00
9
15:05 - 15:50
10
15:55 - 16:40
11
16:45 - 17:30
Mon
Tue
Cyril a metoděj
Wed
Mistr jan hus
Thu
Fri
Powered by