Suplování:   Pondělí 9.3.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 10.3.2020

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Brosch Jan Adam (N)

-

-

-

-

-

-

-

..

..

..

 

Dyntarová Marie (OČR)

Pr

-

Kp

Kp

..

       

Havrdová Klára (N)

Vb

-

Hd

Hd

-

..

..

       

Lisnerová Ivana (jin)

-

-

-

-

             

Marková Ludmila (N)

Ko

Pr

Pr

-

-

       

Prosková Hana (N)

Kr

Kr

Kr

Kr

Kr

Kr

-

-

-

-

 

Šlaisová Jarmila (N)

Šr

....

-

-

-

-

-

-

-

   

Webb Edita (L)

         

Šn

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Eder Zdeněk

7.hod

přesun >>

M

2.MI

 

na 12.3. 5.hod

Hadingerová Dana

3.hod

supl. (Hv N)

RJ

3.ZO (3ZR1)+

(13)

přespočetná hod.

 

4.hod

supl. (Hv N)

RJ

3.ZO (3ZR1)+

(13)

přespočetná hod.

Kapicová Ivana

5.hod

spojeno (Dy OČR)

Úč

3.ZO (2.sk)

(6)

 
 

6.hod

spojeno (Dy OČR)

Úč

3.ZO (2.sk)

(6)

 

Kopecký Petr

1.hod

supl. (Ml N)

ČJK

1.CR

(12)

přespočetná hod.

 

3.hod

navíc

LV

1.CR

(12)

přespočetná hod.

Krčmaříková Pavla

1.hod

spojeno (Ph N)

VP

2.GD (2.sk)

(BK)

 
 

2.hod

spojeno (Ph N)

VP

2.GD (2.sk)

(BK)

 
 

3.hod

spojeno (Ph N)

VP

2.GD (2.sk)

(BK)

 
 

4.hod

spojeno (Ph N)

VP

2.GD (1.sk)

(BK)

 
 

5.hod

spojeno (Ph N)

VP

2.GD (1.sk)

(BK)

 
 

6.hod

spojeno (Ph N)

VP

2.GD (1.sk)

(BK)

 

Klesová Marie

3.hod

přesun >>

M

1.CR

 

na 10.3. 4.hod

Preislerová Věra

2.hod

supl. (Ml N)

LV

4.VO (1.sk)

(12)

přespočetná hod.

 

3.hod

spojeno (Dy OČR)

LV

4.VO (1.sk)

(9)

 
 

3.hod

supl. (Ml N)

LV

4.VO (2.sk)

(9)

přespočetná hod.

Široká Lenka

1.hod

spojeno (Šl N)

ON

1.A

(2)

 

Šnebergová Eva

6.hod

supl. (We L)

FJ

1.ZO (1ZF1)+

(11)

přespočetná hod.

Valešová Svatava

1.hod

spojeno (Dy OČR)

Úč

4.CR (2.sk)

(14)

 
 

2.hod

spojeno (Dy OČR)

Úč

4.CR (2.sk)

(14)

 
 

5.hod

supl. (Ml N)

Prů

3.CR

(7)

přespočetná hod.

 

6.hod

supl. (Ml N)

Prů

3.CR

(7)

přespočetná hod.

Vroblová Taťána

1.hod

spojeno (Hv N)

LV

1.GD

(5)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

ON

 

(2)

spojí

Široká Lenka

(Šl)

1.CR

1.hod

ČJK

 

(12)

supluje

Kopecký Petr

(Ml)

 

3.hod

LV

 

(12)

navíc

Kopecký Petr

 
 

3.hod

M

   

přesun >>

 

na 10.3. (Út) 4.hod

 

6.hod

FJ

1ZF1

(11)

supluje

Šnebergová Eva

(We)

1.GD

1.hod

LV

 

(5)

spojí

Vroblová Taťána

(Hv)

 

6.hod

FJ

1ZF1

(11)

supluje

Šnebergová Eva

(We)

 

6.hod

RJ

1ZR1

 

odpadá

 

(Hv)

1.MI

6.hod

FJ

1ZF1

(11)

supluje

Šnebergová Eva

(We)

 

6.hod

RJ

1ZR1

 

odpadá

 

(Hv)

1.VO

6.hod

FJ

1ZF1

(11)

supluje

Šnebergová Eva

(We)

 

6.hod

RJ

1ZR1

 

odpadá

 

(Hv)

1.ZO

6.hod

FJ

1ZF1

(11)

supluje

Šnebergová Eva

(We)

 

6.hod

RJ

1ZR1

 

odpadá

 

(Hv)

 

7.hod

LV

   

odpadá

 

(Hv)

2.GD

1.hod

VP

2.sk

(BK)

spojí

Krčmaříková Pavla

(Ph)

 

2.hod

VP

2.sk

(BK)

spojí

Krčmaříková Pavla

(Ph)

 

3.hod

VP

2.sk

(BK)

spojí

Krčmaříková Pavla

(Ph)

 

4.hod

VP

1.sk

(BK)

spojí

Krčmaříková Pavla

(Ph)

 

5.hod

VP

1.sk

(BK)

spojí

Krčmaříková Pavla

(Ph)

 

6.hod

VP

1.sk

(BK)

spojí

Krčmaříková Pavla

(Ph)

2.MI

7.hod

M

   

přesun >>

 

na 12.3. (Čt) 5.hod

2.ZO

7.hod

E

   

odpadá

 

(Dy)

3.CR

3.hod

RJ

3ZR1

(13)

supluje

Hadingerová Dana

(Hv)

 

4.hod

RJ

3ZR1

(13)

supluje

Hadingerová Dana

(Hv)

 

5.hod

Prů

 

(7)

supluje

Valešová Svatava

(Ml)

 

6.hod

Prů

 

(7)

supluje

Valešová Svatava

(Ml)

3.GD

3.hod

RJ

3ZR1

(13)

supluje

Hadingerová Dana

(Hv)

 

4.hod

RJ

3ZR1

(13)

supluje

Hadingerová Dana

(Hv)

3.MI

3.hod

RJ

3ZR1

(13)

supluje

Hadingerová Dana

(Hv)

 

4.hod

RJ

3ZR1

(13)

supluje

Hadingerová Dana

(Hv)

 

8.hod

A

MT

 

odpadá

 

(Ba)

 

9.hod

A

MT

 

odpadá

 

(Ba)

 

10.hod

A

MT

 

odpadá

 

(Ba)

3.VO

3.hod

RJ

3ZR1

(13)

supluje

Hadingerová Dana

(Hv)

 

4.hod

RJ

3ZR1

(13)

supluje

Hadingerová Dana

(Hv)

3.ZO

3.hod

RJ

3ZR1

(13)

supluje

Hadingerová Dana

(Hv)

 

4.hod

RJ

3ZR1

(13)

supluje

Hadingerová Dana

(Hv)

 

5.hod

Úč

2.sk

(6)

spojí

Kapicová Ivana

(Dy)

 

6.hod

Úč

2.sk

(6)

spojí

Kapicová Ivana

(Dy)

4.CR

1.hod

Úč

2.sk

(14)

spojí

Valešová Svatava

(Dy)

 

2.hod

Úč

2.sk

(14)

spojí

Valešová Svatava

(Dy)

4.VO

2.hod

LV

1.sk

(12)

supluje

Preislerová Věra

(Ml)

 

3.hod

LV

1.sk

(9)

spojí

Preislerová Věra

(Dy)

 

3.hod

LV

2.sk

(9)

supluje

Preislerová Věra

(Ml)

 

 

Suplování:   Úterý 10.3.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 10.3.2020

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1.CR

   

akce

               

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Brosch Jan Adam (N)

Kr

Kr

Kr

-

-

-

-

..

..

..

 

Dyntarová Marie (OČR)

..

..

-

Jj

Kp

Kp

..

       

Havrdová Klára (N)

-

-

-

-

Bo

Bo

-

       

Klesová Marie (Dohl)

   

..

               

Marková Ludmila (N)

-

..

Pr

..

-

-

-

       

Prosková Hana (N)

-

-

-

-

-

-

-

Hm

Hm

Hm

 

Šlaisová Jarmila (N)

Ja

Ja

-

-

-

Ja

Ja

-

-

   

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

IT4

   

sout

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Borkovcová Markéta

5.hod

supl. (Hv N)

RJ

2.ZO (2ZR1)+

(21)

přespočetná hod.

 

6.hod

supl. (Hv N)

RJ

2.ZO (2ZR1)+

(21)

přespočetná hod.

Černý Přemysl

8.hod

přesun <<

PG

3.MI (DI)

(BPG)

z 10.hod

 

10.hod

přesun >>

PG

3.MI (DI)

 

na 8.hod

Holý Luděk

7.hod

navíc

ČJK

2.GD

(11)

přespočetná hod.

Hromířová Magdalena

8.hod

spojeno (Ph N)

VP

1.GD (1.sk)

(BK)

 
 

9.hod

spojeno (Ph N)

VP

1.GD (1.sk)

(BK)

 
 

10.hod

spojeno (Ph N)

VP

1.GD (1.sk)

(BK)

 

Jandová Lada

1.hod

spojeno (Šl N)

IKT

1.VO (1.sk)

(IT1)

 
 

2.hod

spojeno (Šl N)

IKT

1.VO (1.sk)

(IT1)

 
 

6.hod

spojeno (Šl N)

IKT

1.ZO (1.sk)

(IT1)

 
 

7.hod

spojeno (Šl N)

IKT

1.ZO (1.sk)

(IT1)

 

Janoušek Josef

1.hod

přesun >>

Z

1.ZO

 

na 12.3. 4.hod

 

4.hod

supl. (Dy OČR)

ZZO

2.ZO

(18)

přespočetná hod.

Kapicová Ivana

5.hod

spojeno (Dy OČR)

Úč

4.VO (1.sk)

(IT4)

 
 

6.hod

spojeno (Dy OČR)

Úč

4.VO (1.sk)

(IT4)

 

Krčmaříková Pavla

1.hod

spojeno (Ba N)

VPm

1.MI (MT)

(BA)

 
 

2.hod

spojeno (Ba N)

VPm

1.MI (MT)

(BA)

 
 

3.hod

spojeno (Ba N)

VPm

1.MI (MT)

(BA)

 

Klesová Marie

4.hod

přesun <<

M

1.CR

(12)

z 9.3. 3.hod

Korec Lukáš

7.hod

přesun <<

Te

3.MI (DI)

(BNA)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

Te

3.MI (DI)

 

na 7.hod

Nezbedová Věra

7.hod

přesun >>

Ch

1.A

 

na 13.3. 1.hod

Preislerová Věra

3.hod

supl. (Ml N)

ČJK

4.VO

(9)

přespočetná hod.

Sadská Monika

2.hod

přesun <<

DGD

2.GD

(5)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

DGD

2.GD

 

na 2.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

7.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 13.3. (Pá) 1.hod

1.CR

4.hod

M

 

(12)

přesun <<

Klesová Marie

z 9.3. (Po) 3.hod

 

4.hod

LV

   

odpadá

 

(Ml)

 

3. hod akce

1.GD

8.hod

VP

1.sk

(BK)

spojí

Hromířová Magdalena

(Ph)

 

9.hod

VP

1.sk

(BK)

spojí

Hromířová Magdalena

(Ph)

 

10.hod

VP

1.sk

(BK)

spojí

Hromířová Magdalena

(Ph)

1.MI

1.hod

VPm

MT

(BA)

spojí

Krčmaříková Pavla

(Ba)

 

2.hod

VPm

MT

(BA)

spojí

Krčmaříková Pavla

(Ba)

 

3.hod

VPm

MT

(BA)

spojí

Krčmaříková Pavla

(Ba)

1.VO

1.hod

IKT

1.sk

(IT1)

spojí

Jandová Lada

(Šl)

 

2.hod

IKT

1.sk

(IT1)

spojí

Jandová Lada

(Šl)

1.ZO

1.hod

Z

   

přesun >>

 

na 12.3. (Čt) 4.hod

 

6.hod

IKT

1.sk

(IT1)

spojí

Jandová Lada

(Šl)

 

7.hod

IKT

1.sk

(IT1)

spojí

Jandová Lada

(Šl)

2.CR

5.hod

RJ

2ZR1

(21)

supluje

Borkovcová Markéta

(Hv)

 

6.hod

RJ

2ZR1

(21)

supluje

Borkovcová Markéta

(Hv)

2.GD

2.hod

DGD

 

(5)

přesun <<

Sadská Monika

z 7.hod

 

2.hod

ČJK

   

odpadá

 

(Ml)

 

5.hod

RJ

2ZR1

(21)

supluje

Borkovcová Markéta

(Hv)

 

6.hod

RJ

2ZR1

(21)

supluje

Borkovcová Markéta

(Hv)

 

7.hod

ČJK

 

(11)

navíc

Holý Luděk

 
 

7.hod

DGD

   

přesun >>

 

na 2.hod

2.MI

5.hod

RJ

2ZR1

(21)

supluje

Borkovcová Markéta

(Hv)

 

6.hod

RJ

2ZR1

(21)

supluje

Borkovcová Markéta

(Hv)

2.VO

5.hod

RJ

2ZR1

(21)

supluje

Borkovcová Markéta

(Hv)

 

6.hod

RJ

2ZR1

(21)

supluje

Borkovcová Markéta

(Hv)

2.ZO

4.hod

ZZO

 

(18)

supluje

Janoušek Josef

(Dy)

 

5.hod

RJ

2ZR1

(21)

supluje

Borkovcová Markéta

(Hv)

 

6.hod

RJ

2ZR1

(21)

supluje

Borkovcová Markéta

(Hv)

3.CR

1.hod

SCR

   

odpadá

 

(Dy)

 

2.hod

ECR

   

odpadá

 

(Dy)

3.MI

7.hod

Te

DI

(BNA)

přesun <<

Korec Lukáš

z 8.hod

 

8.hod

PG

DI

(BPG)

přesun <<

Černý Přemysl

z 10.hod

 

8.hod

A

MT

 

odpadá

 

(Ba)

 

8.hod

Te

DI

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

9.hod

A

MT

 

odpadá

 

(Ba)

 

10.hod

A

MT

 

odpadá

 

(Ba)

 

10.hod

PG

DI

 

přesun >>

 

na 8.hod

4.CR

7.hod

SCR

   

odpadá

 

(Dy)

4.VO

3.hod

ČJK

 

(9)

supluje

Preislerová Věra

(Ml)

 

5.hod

Úč

1.sk

(IT4)

spojí

Kapicová Ivana

(Dy)

 

6.hod

Úč

1.sk

(IT4)

spojí

Kapicová Ivana

(Dy)

 

Zpracováno v systému Bakaláři