Suplování:   Středa 23.1.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 23.1.2019

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Kaslová Alexandra (OČR)

-

-

Nb

Ml

-

..

..

       

Preislerová Věra (N)

-

-

-

..

..

..

..

       

Prosková Hana (N)

Kc

Kc

Kc

-

-

-

-

-

-

-

 

Široká Lenka (DVPP)

       

-

..

..

-

-

-

 

Šnebergová Eva (N)

Hr

-

Pe

Pe

Ko

-

We

       

Toušová Jana (OČR)

Be

Be

Be

Sa

Sa

Sa

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Beran Lukáš

1.hod

spojeno (Tj OČR)

M3D

3.GD (1.sk)

(BPG)

 
 

2.hod

spojeno (Tj OČR)

M3D

3.GD (1.sk)

(BPG)

 
 

3.hod

spojeno (Tj OČR)

M3D

3.GD (1.sk)

(BPG)

 

Hrušková Helena

1.hod

supl. (Šn N)

AJ

1.ZO (1PA1)+

(10)

přespočetná hod.

Kopecký Petr

5.hod

supl. (Šn N)

AJ

2.CR (2PA7)+

(21)

přespočetná hod.

Klesová Marie

4.hod

přesun <<

M

1.CR

(19)

z 24.1. 1.hod

Korec Lukáš

1.hod

supl. (Ph N)

FK

2.GD (2.sk)

(BK)

přespočetná hod.

 

2.hod

supl. (Ph N)

FK

2.GD (2.sk)

(BK)

přespočetná hod.

 

3.hod

supl. (Ph N)

FK

2.GD (2.sk)

(BK)

přespočetná hod.

Lisnerová Magdalena

5.hod

přesun <<

Ch

1.ZO

(18)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Ch

1.ZO

 

na 5.hod

Marková Ludmila

4.hod

supl. (Ka OČR)

DU

2.D (ara)

(5)

přespočetná hod.

Nezbedová Věra

3.hod

spojeno (Ka OČR)

Zb

3.D (ara)

(1)

 
 

3.hod

změna

Zb

3.D (prod)

(1)

 

Peteříková Renáta

3.hod

supl. (Šn N)

FJ

1.ZO (1ZF1)+

(9)

přespočetná hod.

 

4.hod

supl. (Šn N)

FJ

4.ZO (4ZF1)+

(10)

přespočetná hod.

Petrášová Ivana

7.hod

přesun <<

F

1.VO

(15)

z 21.1. 9.hod

Sadská Monika

4.hod

supl. (Tj OČR)

DIN

3.MI (DI)

(BD1)

přespočetná hod.

 

5.hod

supl. (Tj OČR)

DIN

3.MI (DI)

(BD1)

přespočetná hod.

 

6.hod

supl. (Tj OČR)

DIN

3.MI (DI)

(BD1)

přespočetná hod.

Webb Edita

7.hod

supl. (Šn N)

FJ

2.ZO (2ZF1)+

(20)

přespočetná hod.

Změny v rozvrzích tříd:

1.CR

3.hod

FJ

1ZF1

(9)

supluje

Peteříková Renáta

(Šn)

 

4.hod

M

 

(19)

přesun <<

Klesová Marie

z 24.1. (Čt) 1.hod

 

4.hod

ČJK

   

odpadá

 

(Pr)

 

6.hod

LV

   

odpadá

 

(Pr)

 

7.hod

APs

   

odpadá

 

(Pr)

1.GD

3.hod

FJ

1ZF1

(9)

supluje

Peteříková Renáta

(Šn)

1.MI

3.hod

FJ

1ZF1

(9)

supluje

Peteříková Renáta

(Šn)

1.VO

1.hod

AJ

1PA1

(10)

supluje

Hrušková Helena

(Šn)

 

3.hod

FJ

1ZF1

(9)

supluje

Peteříková Renáta

(Šn)

 

7.hod

F

 

(15)

přesun <<

Petrášová Ivana

z 21.1. (Po) 9.hod

 

7.hod

TA

   

odpadá

 

(Šr)

1.ZO

1.hod

AJ

1PA1

(10)

supluje

Hrušková Helena

(Šn)

 

3.hod

FJ

1ZF1

(9)

supluje

Peteříková Renáta

(Šn)

 

5.hod

Ch

 

(18)

přesun <<

Lisnerová Magdalena

z 7.hod

 

5.hod

LV

   

odpadá

 

(Pr)

 

7.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 5.hod

2.CR

5.hod

AJ

2PA7

(21)

supluje

Kopecký Petr

(Šn)

 

7.hod

FJ

2ZF1

(20)

supluje

Webb Edita

(Šn)

2.D

4.hod

DU

ara

(5)

supluje

Marková Ludmila

(Ka)

2.GD

1.hod

FK

2.sk

(BK)

supluje

Korec Lukáš

(Ph)

 

2.hod

FK

2.sk

(BK)

supluje

Korec Lukáš

(Ph)

 

3.hod

FK

2.sk

(BK)

supluje

Korec Lukáš

(Ph)

 

5.hod

AJ

2PA7

(21)

supluje

Kopecký Petr

(Šn)

 

7.hod

FJ

2ZF1

(20)

supluje

Webb Edita

(Šn)

2.MI

5.hod

AJ

2PA7

(21)

supluje

Kopecký Petr

(Šn)

 

7.hod

FJ

2ZF1

(20)

supluje

Webb Edita

(Šn)

2.VO

5.hod

AJ

2PA7

(21)

supluje

Kopecký Petr

(Šn)

 

6.hod

EpK

   

odpadá

 

(Šr)

 

7.hod

FJ

2ZF1

(20)

supluje

Webb Edita

(Šn)

2.ZO

7.hod

FJ

2ZF1

(20)

supluje

Webb Edita

(Šn)

3.D

3.hod

Zb

ara

(1)

spojí

Nezbedová Věra

(Ka)

 

3.hod

Zb

prod

(1)

změna

Nezbedová Věra

 
 

6.hod

Ar

ara

 

odpadá

 

(Ka)

 

7.hod

Ar

ara

 

odpadá

 

(Ka)

3.GD

1.hod

M3D

1.sk

(BPG)

spojí

Beran Lukáš

(Tj)

 

2.hod

M3D

1.sk

(BPG)

spojí

Beran Lukáš

(Tj)

 

3.hod

M3D

1.sk

(BPG)

spojí

Beran Lukáš

(Tj)

3.MI

4.hod

DIN

DI

(BD1)

supluje

Sadská Monika

(Tj)

 

5.hod

DIN

DI

(BD1)

supluje

Sadská Monika

(Tj)

 

6.hod

DIN

DI

(BD1)

supluje

Sadská Monika

(Tj)

4.CR

4.hod

FJ

4ZF1

(10)

supluje

Peteříková Renáta

(Šn)

4.GD

4.hod

FJ

4ZF1

(10)

supluje

Peteříková Renáta

(Šn)

4.MI

4.hod

FJ

4ZF1

(10)

supluje

Peteříková Renáta

(Šn)

4.VO

4.hod

FJ

4ZF1

(10)

supluje

Peteříková Renáta

(Šn)

4.ZO

4.hod

FJ

4ZF1

(10)

supluje

Peteříková Renáta

(Šn)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 24.1.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 23.1.2019

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Kapicová Ivana (L)

           

..

       

Marková Ludmila (L)

 

..

..

               

Preislerová Věra (N)

-

Hb

-

La

..

..

..

       

Prosková Hana (N)

Hm

Hm

Hm

Nc

Nc

Nc

-

-

-

-

 

Šnebergová Eva (N)

-

Bje

We

-

-

-

We

       

Toušová Jana (OČR)

....

....

....

-

-

-

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Béjar López Jamiro Edwin

2.hod

supl. (Šn N)

AJ

2.CR (2PA7)+

(21)

přespočetná hod.

Hromířová Magdalena

1.hod

supl. (Ph N)

VP

1.GD (2.sk)

(BK)

přespočetná hod.

 

2.hod

supl. (Ph N)

VP

1.GD (2.sk)

(BK)

přespočetná hod.

 

3.hod

supl. (Ph N)

VP

1.GD (2.sk)

(BK)

přespočetná hod.

Hrubá Světlana

2.hod

supl. (Pr N)

LV

3.MI

(15)

přespočetná hod.

Janoušek Josef

7.hod

přesun >>

Z

1.CR

 

na 22.1. 1.hod

Klesová Marie

1.hod

přesun >>

M

1.CR

 

na 23.1. 4.hod

Lauseckerová Jitka

4.hod

supl. (Pr N)

E

3.VO

(9)

přespočetná hod.

Němejc Tomáš

4.hod

supl. (Ph N)

VP

1.GD (1.sk)

(BK)

přespočetná hod.

 

5.hod

supl. (Ph N)

VP

1.GD (1.sk)

(BK)

přespočetná hod.

 

6.hod

supl. (Ph N)

VP

1.GD (1.sk)

(BK)

přespočetná hod.

Peteříková Renáta

5.hod

přesun <<

D

1.ZO

(18)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

D

1.ZO

 

na 5.hod

Petrášová Ivana

6.hod

přesun <<

F

1.ZO

(18)

z 21.1. 7.hod

Webb Edita

3.hod

supl. (Šn N)

FJ

3.CR (3ZF1)+

(17)

přespočetná hod.

 

7.hod

supl. (Šn N)

FJ

2.ZO (2ZF1)+

(21)

přespočetná hod.

Změny v rozvrzích tříd:

1.CR

1.hod

M

   

přesun >>

 

na 23.1. (St) 4.hod

 

7.hod

Z

   

přesun >>

 

na 22.1. (Út) 1.hod

1.GD

1.hod

VP

2.sk

(BK)

supluje

Hromířová Magdalena

(Ph)

 

2.hod

VP

2.sk

(BK)

supluje

Hromířová Magdalena

(Ph)

 

3.hod

VP

2.sk

(BK)

supluje

Hromířová Magdalena

(Ph)

 

4.hod

VP

1.sk

(BK)

supluje

Němejc Tomáš

(Ph)

 

5.hod

VP

1.sk

(BK)

supluje

Němejc Tomáš

(Ph)

 

6.hod

VP

1.sk

(BK)

supluje

Němejc Tomáš

(Ph)

1.ZO

5.hod

D

 

(18)

přesun <<

Peteříková Renáta

z 7.hod

 

5.hod

LV

   

odpadá

 

(Pr)

 

6.hod

F

 

(18)

přesun <<

Petrášová Ivana

z 21.1. (Po) 7.hod

 

6.hod

APs

   

odpadá

 

(Pr)

 

7.hod

D

   

přesun >>

 

na 5.hod

2.CR

2.hod

AJ

2PA7

(21)

supluje

Béjar López Jamiro Edwin

(Šn)

 

7.hod

FJ

2ZF1

(21)

supluje

Webb Edita

(Šn)

2.D

7.hod

APs

   

odpadá

 

(Pr)

2.GD

2.hod

AJ

2PA7

(21)

supluje

Béjar López Jamiro Edwin

(Šn)

 

7.hod

FJ

2ZF1

(21)

supluje

Webb Edita

(Šn)

2.MI

2.hod

AJ

2PA7

(21)

supluje

Béjar López Jamiro Edwin

(Šn)

 

7.hod

FJ

2ZF1

(21)

supluje

Webb Edita

(Šn)

2.VO

2.hod

AJ

2PA7

(21)

supluje

Béjar López Jamiro Edwin

(Šn)

 

7.hod

FJ

2ZF1

(21)

supluje

Webb Edita

(Šn)

2.ZO

7.hod

FJ

2ZF1

(21)

supluje

Webb Edita

(Šn)

3.D

2.hod

Pr

ara

 

odpadá

 

(Ml)

 

3.hod

Pr

ara

 

odpadá

 

(Ml)

3.CR

3.hod

FJ

3ZF1

(17)

supluje

Webb Edita

(Šn)

3.GD

3.hod

FJ

3ZF1

(17)

supluje

Webb Edita

(Šn)

3.MI

2.hod

LV

 

(15)

supluje

Hrubá Světlana

(Pr)

 

3.hod

FJ

3ZF1

(17)

supluje

Webb Edita

(Šn)

3.VO

3.hod

FJ

3ZF1

(17)

supluje

Webb Edita

(Šn)

 

4.hod

E

 

(9)

supluje

Lauseckerová Jitka

(Pr)

3.ZO

3.hod

FJ

3ZF1

(17)

supluje

Webb Edita

(Šn)

4.VO

7.hod

Úč

2.sk

 

odpadá

 

(Kp)

 

 

Suplování:   Pátek 25.1.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 23.1.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4.GD

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Preislerová Věra (N)

-

..

Dy

-

..

..

       

Prosková Hana (N)

-

-

-

Kc

Kc

..

-

-

-

-

 

Šnebergová Eva (N)

-

-

Hr

No

No

..

..

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Béjar López Jamiro Edwin

6.hod

odpadá

ŠJ

3.ZO (3ZŠ1)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ŠJ

1.ZO (1ZŠ1)+

 

zrušeno

Beran Lukáš

6.hod

odpadá

PG

1.MI (MT)

 

zrušeno

Borkovcová Markéta

6.hod

odpadá

NJ

3.VO (3ZN3)+

 

zrušeno

Brosch Jan Adam

6.hod

odpadá

VP

2.MI (DI)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

VP

2.MI (DI)

 

zrušeno

Dyntarová Marie

4.hod

supl. (Pr N)

E

1.ZO

(18)

přespočetná hod.

 

6.hod

odpadá

E

2.CR

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

SCR

3.CR

 

zrušeno

Eder Zdeněk

6.hod

odpadá

IKT

2.D (prod)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

IKT

2.D (prod)

 

zrušeno

Hadingerová Dana

3.hod

změna

AJ

1.MI (1PA6)

(5)

 
 

6.hod

odpadá

RJ

3.ZO (3ZR1)+

 

zrušeno

Havrdová Klára

6.hod

odpadá

LV

4.ZO (1.sk)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

RJ

1.ZO (1ZR1)+

 

zrušeno

Hlaváč Marek

6.hod

odpadá

WDMA

2.MI (MT)

 

zrušeno

Hrubá Světlana

6.hod

odpadá

ČJK

4.CR

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ON

3.GD

 

zrušeno

Hrušková Helena

3.hod

supl. (Šn N)

AJ

1.ZO (1PA1)+

(10)

přespočetná hod.

 

6.hod

odpadá

NJ

3.MI (3ZN5)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

NJ

1.ZO (1ZN2)+

 

zrušeno

Janoušek Josef

6.hod

odpadá

ZZO

2.ZO

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ZCR

2.CR

 

zrušeno

Ježková Danuše

3.hod

supl. (Pr N)

EpK

2.CR

(7)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

TA

1.ZO

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

EMg

4.GD

 

ředitelské volno

Kapicová Ivana

6.hod

odpadá

Úč

4.ZO (2.sk)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

CvÚ

3.VO (2.sk)

 

zrušeno

Kaslová Alexandra

6.hod

odpadá

Ar

2.D (ara)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Ar

2.D (ara)

 

zrušeno

Krčmaříková Pavla

6.hod

odpadá

PD

2.GD (2.sk)

 

zrušeno

Korec Lukáš

4.hod

supl. (Ph N)

FK

2.GD (1.sk)

(BK)

přespočetná hod.

 

5.hod

supl. (Ph N)

FK

2.GD (1.sk)

(BK)

přespočetná hod.

Kubálková Hana

6.hod

odpadá

NJ

3.VO (3ZN2)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

NJ

1.ZO (1ZN1)+

 

zrušeno

Lauseckerová Jitka

6.hod

přesun >>

EMg

4.MI

 

na 31.1. 4.hod

Lisnerová Ivana

7.hod

odpadá

CvÚ

3.VO (1.sk)

 

zrušeno

Lisnerová Magdalena

6.hod

odpadá

Ch

1.CR

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

P

4.ZO

 

zrušeno

Němejc Tomáš

2.hod

odpadá

Te

4.GD

 

ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

Te

4.GD

 

ředitelské volno

Nováková Romana

4.hod

spojeno (Šn N)

FJ

4.ZO (4ZF1)+

(21)

 
 

5.hod

spojeno (Šn N)

FJ

4.ZO (4ZF1)+

(21)

 
 

6.hod

odpadá

NJ

3.ZO (3ZN6)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

NJ

1.ZO (1ZN3)+

 

zrušeno

Páchnik Marian

6.hod

odpadá

DU

4.GD

 

ředitelské volno

 

7.hod

odpadá

LV

4.VO (1.sk)

 

zrušeno

Peteříková Renáta

1.hod

přesun >>

D

1.ZO

 

na 22.1. 2.hod

 

6.hod

odpadá

D

1.VO

 

zrušeno

Šobrová Tereza

6.hod

odpadá

Fo

1.MI (DI)

 

zrušeno

Štverák Vladimír

6.hod

odpadá

TV

1.GD

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TV

3.D

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

TV

3.D

 

zrušeno

Veselá Vendula

6.hod

odpadá

AJ

3.D (AJ1)

 

zrušeno

Vostrá Eva

6.hod

odpadá

NJ

3.ZO (3ZN4)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

NJ

1.ZO (1ZN4)+

 

zrušeno

Webb Edita

7.hod

odpadá

ŠJ

1.VO (1ZŠ2)+

 

zrušeno

Zajícová Kateřina

6.hod

odpadá

AJ

3.D (AJ2)

 

zrušeno

Ždimerová Jana

2.hod

přesun <<

LV

2.ZO

(6)

z 22.1. 2.hod

 

6.hod

odpadá

NJ

3.CR (3ZN1)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

NJ

1.ZO (1ZN5)+

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.CR

6.hod

Ch

   

odpadá

 

(Li)

 

7.hod

NJ

1ZN1

 

odpadá

 

(Kb)

 

7.hod

NJ

1ZN2

 

odpadá

 

(Hr)

 

7.hod

NJ

1ZN3

 

odpadá

 

(No)

 

7.hod

NJ

1ZN4

 

odpadá

 

(Vs)

 

7.hod

NJ

1ZN5

 

odpadá

 

(Žm)

 

7.hod

ŠJ

1ZŠ1

 

odpadá

 

(Bje)

 

7.hod

FJ

1ZF1

 

odpadá

 

(Šn)

 

7.hod

RJ

1ZR1

 

odpadá

 

(Hv)

 

7.hod

ŠJ

1ZŠ2

 

odpadá

 

(We)

1.GD

6.hod

TV

   

odpadá

 

(Št)

 

7.hod

NJ

1ZN1

 

odpadá

 

(Kb)

 

7.hod

NJ

1ZN2

 

odpadá

 

(Hr)

 

7.hod

NJ

1ZN3

 

odpadá

 

(No)

 

7.hod

NJ

1ZN4

 

odpadá

 

(Vs)

 

7.hod

NJ

1ZN5

 

odpadá

 

(Žm)

 

7.hod

ŠJ

1ZŠ1

 

odpadá

 

(Bje)

 

7.hod

FJ

1ZF1

 

odpadá

 

(Šn)

 

7.hod

RJ

1ZR1

 

odpadá

 

(Hv)

 

7.hod

ŠJ

1ZŠ2

 

odpadá

 

(We)

1.MI

3.hod

AJ

1PA6

(5)

změna

Hadingerová Dana

 
 

6.hod

PG

MT

 

odpadá

 

(Be)

 

6.hod

Fo

DI

 

odpadá

 

(Šo)

 

7.hod

NJ

1ZN1

 

odpadá

 

(Kb)

 

7.hod

NJ

1ZN2

 

odpadá

 

(Hr)

 

7.hod

NJ

1ZN3

 

odpadá

 

(No)

 

7.hod

NJ

1ZN4

 

odpadá

 

(Vs)

 

7.hod

NJ

1ZN5

 

odpadá

 

(Žm)

 

7.hod

ŠJ

1ZŠ1

 

odpadá

 

(Bje)

 

7.hod

FJ

1ZF1

 

odpadá

 

(Šn)

 

7.hod

RJ

1ZR1

 

odpadá

 

(Hv)

 

7.hod

ŠJ

1ZŠ2

 

odpadá

 

(We)

1.VO

3.hod

AJ

1PA1

(10)

supluje

Hrušková Helena

(Šn)

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(Pe)

 

7.hod

NJ

1ZN1

 

odpadá

 

(Kb)

 

7.hod

NJ

1ZN2

 

odpadá

 

(Hr)

 

7.hod

NJ

1ZN3

 

odpadá

 

(No)

 

7.hod

NJ

1ZN4

 

odpadá

 

(Vs)

 

7.hod

NJ

1ZN5

 

odpadá

 

(Žm)

 

7.hod

ŠJ

1ZŠ1

 

odpadá

 

(Bje)

 

7.hod

FJ

1ZF1

 

odpadá

 

(Šn)

 

7.hod

RJ

1ZR1

 

odpadá

 

(Hv)

 

7.hod

ŠJ

1ZŠ2

 

odpadá

 

(We)

1.ZO

1.hod

D

   

přesun >>

 

na 22.1. (Út) 2.hod

 

3.hod

AJ

1PA1

(10)

supluje

Hrušková Helena

(Šn)

 

4.hod

E

 

(18)

supluje

Dyntarová Marie

(Pr)

 

6.hod

TA

   

odpadá

 

(Jž)

 

7.hod

NJ

1ZN1

 

odpadá

 

(Kb)

 

7.hod

NJ

1ZN2

 

odpadá

 

(Hr)

 

7.hod

NJ

1ZN3

 

odpadá

 

(No)

 

7.hod

NJ

1ZN4

 

odpadá

 

(Vs)

 

7.hod

NJ

1ZN5

 

odpadá

 

(Žm)

 

7.hod

ŠJ

1ZŠ1

 

odpadá

 

(Bje)

 

7.hod

FJ

1ZF1

 

odpadá

 

(Šn)

 

7.hod

RJ

1ZR1

 

odpadá

 

(Hv)

2.CR

3.hod

EpK

 

(7)

supluje

Ježková Danuše

(Pr)

 

6.hod

E

   

odpadá

 

(Dy)

 

7.hod

ZCR

   

odpadá

 

(Jj)

2.D

6.hod

IKT

prod

 

odpadá

 

(Ed)

 

6.hod

Ar

ara

 

odpadá

 

(Ka)

 

7.hod

IKT

prod

 

odpadá

 

(Ed)

 

7.hod

Ar

ara

 

odpadá

 

(Ka)

2.GD

4.hod

FK

1.sk

(BK)

supluje

Korec Lukáš

(Ph)

 

5.hod

FK

1.sk

(BK)

supluje

Korec Lukáš

(Ph)

 

6.hod

PD

2.sk

 

odpadá

 

(Kr)

 

6.hod

FK

1.sk

 

odpadá

 

(Ph)

2.MI

6.hod

WDMA

MT

 

odpadá

 

(Hl)

 

6.hod

VP

DI

 

odpadá

 

(Ba)

 

7.hod

VP

DI

 

odpadá

 

(Ba)

2.ZO

2.hod

LV

 

(6)

přesun <<

Ždimerová Jana

z 22.1. (Út) 2.hod

 

2.hod

PK

   

odpadá

 

(Pr)

 

6.hod

ZZO

   

odpadá

 

(Jj)

3.D

6.hod

AJ

AJ1

 

odpadá

 

(Ve)

 

6.hod

AJ

AJ2

 

odpadá

 

(Za)

 

7.hod

TV

   

odpadá

 

(Št)

 

8.hod

TV

   

odpadá

 

(Št)

3.CR

6.hod

FJ

3ZF1

 

odpadá

 

(Šn)

 

6.hod

RJ

3ZR1

 

odpadá

 

(Hd)

 

6.hod

ŠJ

3ZŠ1

 

odpadá

 

(Bje)

 

6.hod

NJ

3ZN1

 

odpadá

 

(Žm)

 

6.hod

NJ

3ZN2

 

odpadá

 

(Kb)

 

6.hod

NJ

3ZN3

 

odpadá

 

(Bo)

 

6.hod

NJ

3ZN4

 

odpadá

 

(Vs)

 

6.hod

NJ

3ZN5

 

odpadá

 

(Hr)

 

7.hod

SCR

   

odpadá

 

(Dy)

3.GD

6.hod

FJ

3ZF1

 

odpadá

 

(Šn)

 

6.hod

RJ

3ZR1

 

odpadá

 

(Hd)

 

6.hod

ŠJ

3ZŠ1

 

odpadá

 

(Bje)

 

6.hod

NJ

3ZN1

 

odpadá

 

(Žm)

 

6.hod

NJ

3ZN2

 

odpadá

 

(Kb)

 

6.hod

NJ

3ZN3

 

odpadá

 

(Bo)

 

6.hod

NJ

3ZN4

 

odpadá

 

(Vs)

 

6.hod

NJ

3ZN5

 

odpadá

 

(Hr)

 

6.hod

NJ

3ZN6

 

odpadá

 

(No)

 

7.hod

ON

   

odpadá

 

(Hb)

3.MI

6.hod

FJ

3ZF1

 

odpadá

 

(Šn)

 

6.hod

RJ

3ZR1

 

odpadá

 

(Hd)

 

6.hod

ŠJ

3ZŠ1

 

odpadá

 

(Bje)

 

6.hod

NJ

3ZN4

 

odpadá

 

(Vs)

 

6.hod

NJ

3ZN5

 

odpadá

 

(Hr)

 

6.hod

NJ

3ZN6

 

odpadá

 

(No)

 

7.hod

ČJK

   

odpadá

 

(Pr)

3.VO

6.hod

FJ

3ZF1

 

odpadá

 

(Šn)

 

6.hod

RJ

3ZR1

 

odpadá

 

(Hd)

 

6.hod

ŠJ

3ZŠ1

 

odpadá

 

(Bje)

 

6.hod

NJ

3ZN2

 

odpadá

 

(Kb)

 

6.hod

NJ

3ZN3

 

odpadá

 

(Bo)

 

6.hod

NJ

3ZN4

 

odpadá

 

(Vs)

 

6.hod

NJ

3ZN5

 

odpadá

 

(Hr)

 

6.hod

NJ

3ZN6

 

odpadá

 

(No)

 

7.hod

CvÚ

1.sk

 

odpadá

 

(Ls)

 

7.hod

CvÚ

2.sk

 

odpadá

 

(Kp)

3.ZO

6.hod

FJ

3ZF1

 

odpadá

 

(Šn)

 

6.hod

RJ

3ZR1

 

odpadá

 

(Hd)

 

6.hod

ŠJ

3ZŠ1

 

odpadá

 

(Bje)

 

6.hod

NJ

3ZN1

 

odpadá

 

(Žm)

 

6.hod

NJ

3ZN2

 

odpadá

 

(Kb)

 

6.hod

NJ

3ZN4

 

odpadá

 

(Vs)

 

6.hod

NJ

3ZN5

 

odpadá

 

(Hr)

 

6.hod

NJ

3ZN6

 

odpadá

 

(No)

4.CR

4.hod

FJ

4ZF1

(21)

spojí

Nováková Romana

(Šn)

 

5.hod

FJ

4ZF1

(21)

spojí

Nováková Romana

(Šn)

 

6.hod

ČJK

   

odpadá

 

(Hb)

4.GD

1.- 11. hod ředitelské volno

4.MI

4.hod

FJ

4ZF1

(21)

spojí

Nováková Romana

(Šn)

 

5.hod

FJ

4ZF1

(21)

spojí

Nováková Romana

(Šn)

 

6.hod

EMg

   

přesun >>

 

na 31.1. (Čt) 4.hod

4.VO

4.hod

FJ

4ZF1

(21)

spojí

Nováková Romana

(Šn)

 

5.hod

FJ

4ZF1

(21)

spojí

Nováková Romana

(Šn)

 

6.hod

PK

   

odpadá

 

(Pr)

 

7.hod

LV

1.sk

 

odpadá

 

(Pa)

4.ZO

4.hod

FJ

4ZF1

(21)

spojí

Nováková Romana

(Šn)

 

5.hod

FJ

4ZF1

(21)

spojí

Nováková Romana

(Šn)

 

6.hod

Úč

2.sk

 

odpadá

 

(Kp)

 

6.hod

LV

1.sk

 

odpadá

 

(Hv)

 

7.hod

P

   

odpadá

 

(Li)

! Vyučování končí ve 12:20 !

 

Zpracováno v systému Bakaláři