Suplování:   Pondělí 15.3.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 12.3.2021

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Hadingerová Dana (N)

He

Bje

-

-

Kb

Bo

Pe

       

Přibáňová Adéla (N)

-

-

-

-

-

-

-

Tj

Tj

Tj

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Baumruková Jitka

3.hod

změna

NJ

1.ZO (1ZN3)+

(DisV)

 
 

7.hod

změna

NJ

2.ZO (2ZN3)+

(DisV)

 

Béjar López Jamiro Edwin

2.hod

supl. (Hd N)

AJ

3.MI (3PA6)

(DisV)

přespočetná hod.

 

3.hod

změna

ŠJ

1.MI (1ZŠ1)+

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ŠJ

3.CR (3DŠ1)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ŠJ

3.ZO (3ZŠ1)+

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ŠJ

2.ZO (2ZŠ1)+

(DisV)

 

Borkovcová Markéta

1.hod

změna

AJ

1.VO (1PA4)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

RJ

2.CR (2DR1)

(DisV)

 
 

6.hod

supl. (Hd N)

RJ

3.ZO (3ZR1)+

(DisV)

přespočetná hod.

 

7.hod

změna

NJ

2.ZO (2ZN5)+

(DisV)

 

Boušková Martina

1.hod

změna

M

2.ZO

(DisV)

 
 

2.hod

změna

M

1.VO

(DisV)

 
 

3.hod

změna

M

3.VO

(DisV)

 
 

4.hod

změna

M

3.ZO

(DisV)

 
 

5.hod

změna

M

1.A

(DisV)

 

Brosch Jan Adam

5.hod

změna

VPm

1.MI (MT)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

VPm

1.MI (MT)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

VPm

1.MI (MT)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

Sc

1.MI (MT)

(DisV)

 

Dyntarová Marie

5.hod

změna

EZO

3.ZO

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ECR

4.CR

(DisV)

 
 

7.hod

změna

Úč

3.ZO (2.sk)

(DisV)

 

Eder Zdeněk

1.hod

změna

M

3.MI

(DisV)

 
 

3.hod

změna

M

4.ZO (4ZOM)

(DisV)

 

Havrdová Klára

2.hod

změna

LV

4.CR (2.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

LV

4.CR (1.sk)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

LV

2.ZO

(DisV)

 
 

6.hod

změna

LV

2.GD

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ČJK

3.MI

(DisV)

 

Hlaváč Marek

1.hod

změna

WD

4.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

WD

4.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

WD

4.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

A3D

4.MI (MT)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

A3D

4.MI (MT)

(DisV)

nadúvazková hodina

 

11.hod

změna

A3D

4.MI (MT)

(DisV)

nadúvazková hodina

Holubová Eva

1.hod

supl. (Hd N)

AJ

1.ZO (1PA1)+

(DisV)

přespočetná hod.

 

2.hod

změna

AJ

3.ZO (3PA1)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

FJ

1.ZO (1ZF1)+

(DisV)

 
 

5.hod

změna

AJ

2.ZO (2PA2)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

FJ

3.ZO (3ZF1)+

(DisV)

 

Holý Luděk

1.hod

změna

AJ

1.ZO (1PA9)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ČJK

1.ZO

(DisV)

 
 

3.hod

změna

LV

3.ZO

(DisV)

 
 

4.hod

změna

LV

1.ZO

(DisV)

 
 

5.hod

změna

AJ

2.VO (2PA8)+

(DisV)

 

Hromířová Magdalena

4.hod

změna

PG

3.MI (DI)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

PG

3.MI (DI)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

DU

2.A (ara)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

PD

1.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

PD

1.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

PD

1.GD (1.sk)

(DisV)

 

Hrubá Světlana

2.hod

změna

ON

2.A

(DisV)

 
 

3.hod

změna

LV

4.MI (MT)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

LV

1.GD

(DisV)

 
 

5.hod

změna

LV

4.VO (2.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ON

2.CR

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ČJL

1.A

(DisV)

 

Hrušková Helena

1.hod

změna

AJ

1.VO (1PA7)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

D

1.MI

(DisV)

 
 

3.hod

změna

NJ

1.ZO (1ZN4)+

(DisV)

 
 

5.hod

změna

AJ

2.ZO (2PA7)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

NJ

3.ZO (3ZN2)+

(DisV)

 

Jandová Lada

5.hod

změna

IMT

1.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

IKT

2.VO (2.sk)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

IKT

2.VO (2.sk)

(DisV)

 

Janoušek Josef

1.hod

změna

TV

2.VO (Dív)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

TV

2.VO (Dív)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ZZO

2.ZO

(DisV)

 
 

4.hod

změna

Z

1.CR

(DisV)

 
 

6.hod

změna

Z

1.ZO

(DisV)

 

Kalabzová Tereza

1.hod

změna

A3D

2.MI (MT)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

A3D

2.MI (MT)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

A3D

2.MI (MT)

(DisV)

 

Kapicová Ivana

1.hod

změna

Úč

4.VO (2.sk)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

Úč

4.VO (2.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

E

4.VO

(DisV)

 
 

4.hod

změna

Úč

3.VO (1.sk)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

Úč

3.VO (1.sk)

(DisV)

 

Kopecký Petr

1.hod

změna

AJ

1.VO (1PA6)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

3.ZO (3PA2)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

LV

2.CR

(DisV)

 
 

5.hod

změna

AJ

2.ZO (2PA3)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ČJK

2.MI

(DisV)

 

Krčmaříková Pavla

1.hod

změna

PD

2.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

PD

2.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

PD

2.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

PT

1.MI (DI)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

PT

1.MI (DI)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

PT

1.MI (DI)

(DisV)

 

Khinová Jana

1.hod

změna

AJ

1.VO (1PA2)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

3.ZO (3PA3)+

(DisV)

 
 

5.hod

změna

AJ

2.ZO (2PA5)+

(DisV)

 

Klesová Marie

1.hod

změna

M

2.CR

(DisV)

nadúvazková hodina

 

2.hod

změna

TA

1.CR

(DisV)

 

Korec Lukáš

3.hod

změna

Te

3.MI (DI)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

DU

2.MI

(DisV)

 
 

8.hod

změna

VP

1.MI (DI)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

VP

1.MI (DI)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

VP

1.MI (DI)

(DisV)

 

Králová Jana

3.hod

změna

ČJK

3.CR

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ČJK

1.VO

(DisV)

 
 

6.hod

změna

LV

1.VO

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ČJK

1.CR

(DisV)

 

Kubálková Hana

3.hod

změna

NJ

1.ZO (1ZN5)+

(DisV)

 
 

5.hod

supl. (Hd N)

RJ

3.CR (3DR1)

(DisV)

přespočetná hod.

 

6.hod

změna

NJ

3.ZO (3ZN1)+

(DisV)

 
 

7.hod

změna

NJ

2.ZO (2ZN1)+

(DisV)

 

Kuchtová Anna Božena

5.hod

změna

DU

3.GD

(DisV)

 

Lauseckerová Jitka

4.hod

změna

OP

2.VO

(DisV)

 

Lisnerová Ivana

6.hod

změna

CvÚ

4.VO (2.sk)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

CvÚ

4.VO (2.sk)

(DisV)

nadúvazková hodina

Lisnerová Magdalena

1.hod

změna

ZEk

2.A

(DisV)

 
 

2.hod

změna

P

4.ZO

(DisV)

 
 

3.hod

změna

Ch

1.A

(DisV)

 
 

4.hod

změna

P

3.CR

(DisV)

 
 

5.hod

změna

P

4.CR

(DisV)

 
 

6.hod

změna

Zb

2.VO

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ZEB

1.ZO

(DisV)

 
 

9.hod

změna

ZEB

2.GD

(DisV)

 

Lišková Lenka

1.hod

změna

DIN

4.MI (DI)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

DIN

4.MI (DI)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

DIN

4.MI (DI)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

Te

4.MI (DI)

(DisV)

 

Němejc Tomáš

6.hod

změna

VP

1.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

VP

1.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

VP

1.GD (2.sk)

(DisV)

 

Nezbedová Věra

6.hod

změna

Zb

2.A (prod)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

Zb

3.VO

(DisV)

 
 

8.hod

změna

Ch

1.VO

(DisV)

 
 

9.hod

změna

OP

1.VO

(DisV)

nadúvazková hodina

Nováková Romana

2.hod

změna

ŠJ

2.CR (2DŠ1)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ŠJ

1.ZO (1ZŠ2)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

NJ

3.ZO (3ZN3)+

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ŠJ

2.MI (2ZŠ2)+

(DisV)

 

Pejřimovská Tereza

1.hod

změna

GDN

4.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

GDN

4.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

GDN

4.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

GDN

4.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

GDN

4.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

GDN

4.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

GDN

4.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

PG

3.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

PG

3.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

PG

3.GD (1.sk)

(DisV)

 

Peteříková Renáta

1.hod

změna

AJ

1.VO (1PA5)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

3.CR (3PA4)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

RJ

1.VO (1ZR1)+

(DisV)

 
 

4.hod

změna

DK

2.CR

(DisV)

 
 

5.hod

změna

D

1.ZO

(DisV)

 
 

7.hod

supl. (Hd N)

RJ

2.ZO (2ZR1)+

(DisV)

přespočetná hod.

Petrášová Ivana

2.hod

změna

M

1.GD

(DisV)

 
 

4.hod

změna

F

1.A

(DisV)

 
 

5.hod

změna

M

1.CR

(DisV)

 

Preislerová Věra

1.hod

změna

APs

3.VO

(DisV)

 
 

2.hod

změna

PK

2.ZO

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ČJL

2.A

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ČJL

2.A

(DisV)

 
 

7.hod

změna

APs

2.A

(DisV)

 

Prosková Hana

1.hod

změna

VP

2.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

VP

2.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

VP

2.GD (1.sk)

(DisV)

 

Radová Pavlína

7.hod

změna

TV

3.CR (Dív)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

TV

3.CR (Dív)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

TV

3.MI

(DisV)

 
 

11.hod

změna

TV

3.MI

(DisV)

 

Sadská Monika

5.hod

změna

PG

4.MI (DI)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

PG

4.MI (DI)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

DGD

2.GD

(DisV)

 

Stichenwirthová Anna

3.hod

změna

AvT

3.MI (MT)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

AvT

3.MI (MT)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

AvT

3.MI (MT)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

AvT

4.MI (MT)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

AvT

4.MI (MT)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

AvT

4.MI (MT)

(DisV)

 

Šimánková Andrea

1.hod

změna

Dn

3.ZO

(DisV)

 
 

4.hod

změna

Úč

3.VO (2.sk)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

Úč

3.VO (2.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

E

2.ZO

(DisV)

 
 

7.hod

změna

Úč

3.ZO (1.sk)

(DisV)

 

Široká Lenka

1.hod

změna

TA

1.A

(DisV)

 
 

5.hod

změna

TA

1.VO

(DisV)

 

Štverák Vladimír

1.hod

změna

ON

3.GD

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ON

1.A

(DisV)

 
 

3.hod

změna

TV

3.GD

(DisV)

 
 

4.hod

změna

TV

3.GD

(DisV)

 
 

9.hod

změna

ON

3.MI

(DisV)

 

Toušová Jana

1.hod

změna

V3D

2.MI (DI)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

V3D

2.MI (DI)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

V3D

2.MI (DI)

(DisV)

 
 

8.hod

spojeno (Pb N)

DNá

4.MI (DI)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

M3D

3.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

9.hod

spojeno (Pb N)

DNá

4.MI (DI)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

M3D

3.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

10.hod

spojeno (Pb N)

DNá

4.MI (DI)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

M3D

3.GD (2.sk)

(DisV)

 

Valešová Svatava

1.hod

změna

Úč

4.VO (1.sk)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

Úč

4.VO (1.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

Úč

4.CR (2.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

E

1.CR

(DisV)

 
 

7.hod

změna

Úč

4.CR (2.sk)

(DisV)

 

Veselá Vendula

1.hod

změna

AJ

1.GD (1PA8)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

3.VO (3PA8)+

(DisV)

 
 

4.hod

změna

AJ

2.A (2.sk)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

AJ

2.ZO (2PA4)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

AJ

1.A (AJ1)

(DisV)

 

Vostrá Eva

3.hod

změna

NJ

1.ZO (1ZN2)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

NJ

3.ZO (3ZN4)+

(DisV)

 
 

7.hod

změna

NJ

2.ZO (2ZN4)+

(DisV)

 

Vrobel Vojtěch

5.hod

změna

OV

4.VO (1.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

OV

4.VO (1.sk)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

OV

4.VO (1.sk)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

IKT

2.VO (1.sk)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

IKT

2.VO (1.sk)

(DisV)

nadúvazková hodina

Vroblová Taťána

2.hod

změna

AJ

3.GD (3PA7)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

AJ

2.CR (2PA1)+

(DisV)

 

Webb Edita

2.hod

změna

AJ

3.MI (3PA5)+

(DisV)

 
 

5.hod

změna

AJ

2.VO (2PA9)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ŠJ

3.VO (3ZŠ2)+

(DisV)

 
 

7.hod

změna

FJ

2.ZO (2ZF1)+

(DisV)

 

Zajícová Kateřina

1.hod

změna

AJ

1.ZO (1PA3)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

3.ZO (3PA9)+

(DisV)

 
 

4.hod

změna

AJ

2.A (1.sk)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

AJ

2.ZO (2PA6)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

AJ

1.A (AJ2)

(DisV)

 

Ždimerová Jana

3.hod

změna

NJ

1.ZO (1ZN1)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

NJ

3.ZO (3ZN5)+

(DisV)

 
 

7.hod

změna

NJ

2.ZO (2ZN2)+

(DisV)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

TA

 

(DisV)

změna

Široká Lenka

 
 

2.hod

ON

 

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 
 

3.hod

Ch

 

(DisV)

změna

Lisnerová Magdalena

 
 

4.hod

F

 

(DisV)

změna

Petrášová Ivana

 
 

5.hod

M

 

(DisV)

změna

Boušková Martina

 
 

6.hod

AJ

AJ1

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

6.hod

AJ

AJ2

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

7.hod

ČJL

 

(DisV)

změna

Hrubá Světlana

 

1.CR

1.hod

AJ

1PA4

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

1.hod

AJ

1PA6

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

1.hod

AJ

1PA8

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

1.hod

AJ

1PA9

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

2.hod

TA

 

(DisV)

změna

Klesová Marie

 
 

3.hod

NJ

1ZN1

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

3.hod

NJ

1ZN2

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

3.hod

NJ

1ZN4

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

3.hod

FJ

1ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

3.hod

ŠJ

1ZŠ2

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

3.hod

NJ

1ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

3.hod

NJ

1ZN5

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

4.hod

Z

 

(DisV)

změna

Janoušek Josef

 
 

5.hod

M

 

(DisV)

změna

Petrášová Ivana

 
 

6.hod

E

 

(DisV)

změna

Valešová Svatava

 
 

7.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Králová Jana

 

1.GD

1.hod

AJ

1PA2

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

1.hod

AJ

1PA6

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

1.hod

AJ

1PA8

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

1.hod

AJ

1PA1

(DisV)

supluje

Holubová Eva

(Hd)

 

2.hod

M

 

(DisV)

změna

Petrášová Ivana

 
 

3.hod

NJ

1ZN2

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

3.hod

NJ

1ZN4

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

3.hod

ŠJ

1ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

3.hod

FJ

1ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

3.hod

RJ

1ZR1

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

3.hod

NJ

1ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

3.hod

NJ

1ZN5

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

4.hod

LV

 

(DisV)

změna

Hrubá Světlana

 
 

5.hod

IMT

1.sk

(DisV)

změna

Jandová Lada

 
 

6.hod

VP

2.sk

(DisV)

změna

Němejc Tomáš

 
 

7.hod

VP

2.sk

(DisV)

změna

Němejc Tomáš

 
 

8.hod

VP

2.sk

(DisV)

změna

Němejc Tomáš

 
 

8.hod

PD

1.sk

(DisV)

změna

Hromířová Magdalena

 
 

9.hod

PD

1.sk

(DisV)

změna

Hromířová Magdalena

 
 

10.hod

PD

1.sk

(DisV)

změna

Hromířová Magdalena

 

1.MI

1.hod

AJ

1PA2

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

1.hod

AJ

1PA3

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

1.hod

AJ

1PA5

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

1.hod

AJ

1PA6

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

1.hod

AJ

1PA7

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

2.hod

D

 

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

3.hod

NJ

1ZN1

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

3.hod

NJ

1ZN4

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

3.hod

ŠJ

1ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

3.hod

FJ

1ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

3.hod

RJ

1ZR1

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

3.hod

NJ

1ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

3.hod

NJ

1ZN5

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

5.hod

PT

DI

(DisV)

změna

Krčmaříková Pavla

 
 

5.hod

VPm

MT

(DisV)

změna

Brosch Jan Adam

 
 

6.hod

PT

DI

(DisV)

změna

Krčmaříková Pavla

 
 

6.hod

VPm

MT

(DisV)

změna

Brosch Jan Adam

 
 

7.hod

PT

DI

(DisV)

změna

Krčmaříková Pavla

 
 

7.hod

VPm

MT

(DisV)

změna

Brosch Jan Adam

 
 

8.hod

VP

DI

(DisV)

změna

Korec Lukáš

 
 

8.hod

Sc

MT

(DisV)

změna

Brosch Jan Adam

 
 

9.hod

VP

DI

(DisV)

změna

Korec Lukáš

 
 

10.hod

VP

DI

(DisV)

změna

Korec Lukáš

 

1.VO

1.hod

AJ

1PA2

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

1.hod

AJ

1PA4

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

1.hod

AJ

1PA5

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

1.hod

AJ

1PA6

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

1.hod

AJ

1PA7

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

2.hod

M

 

(DisV)

změna

Boušková Martina

 
 

3.hod

NJ

1ZN1

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

3.hod

NJ

1ZN2

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

3.hod

FJ

1ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

3.hod

RJ

1ZR1

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

3.hod

ŠJ

1ZŠ2

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

3.hod

NJ

1ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

3.hod

NJ

1ZN5

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

4.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Králová Jana

 
 

5.hod

TA

 

(DisV)

změna

Široká Lenka

 
 

6.hod

LV

 

(DisV)

změna

Králová Jana

 
 

8.hod

Ch

 

(DisV)

změna

Nezbedová Věra

 
 

9.hod

OP

 

(DisV)

změna

Nezbedová Věra

 

1.ZO

1.hod

AJ

1PA3

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

1.hod

AJ

1PA6

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

1.hod

AJ

1PA1

(DisV)

supluje

Holubová Eva

(Hd)

 

1.hod

AJ

1PA9

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

2.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

3.hod

NJ

1ZN1

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

3.hod

NJ

1ZN2

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

3.hod

NJ

1ZN4

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

3.hod

FJ

1ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

3.hod

ŠJ

1ZŠ2

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

3.hod

NJ

1ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

3.hod

NJ

1ZN5

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

4.hod

LV

 

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

5.hod

D

 

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

6.hod

Z

 

(DisV)

změna

Janoušek Josef

 
 

7.hod

ZEB

 

(DisV)

změna

Lisnerová Magdalena

 

2.A

1.hod

ZEk

 

(DisV)

změna

Lisnerová Magdalena

 
 

2.hod

ON

 

(DisV)

změna

Hrubá Světlana

 
 

3.hod

ČJL

 

(DisV)

změna

Preislerová Věra

 
 

4.hod

AJ

1.sk

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

4.hod

AJ

2.sk

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

5.hod

ČJL

 

(DisV)

změna

Preislerová Věra

 
 

6.hod

Zb

prod

(DisV)

změna

Nezbedová Věra

 
 

6.hod

DU

ara

(DisV)

změna

Hromířová Magdalena

 
 

7.hod

APs

 

(DisV)

změna

Preislerová Věra

 

2.CR

1.hod

M

 

(DisV)

změna

Klesová Marie

 
 

2.hod

RJ

2DR1

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

2.hod

ŠJ

2DŠ1

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

3.hod

LV

 

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

4.hod

DK

 

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

5.hod

AJ

2PA1

(DisV)

změna

Vroblová Taťána

 
 

5.hod

AJ

2PA4

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

5.hod

AJ

2PA5

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

5.hod

AJ

2PA6

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

5.hod

AJ

2PA7

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

5.hod

AJ

2PA8

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

5.hod

AJ

2PA9

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

6.hod

ON

 

(DisV)

změna

Hrubá Světlana

 
 

7.hod

NJ

2ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

7.hod

NJ

2ZN2

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

7.hod

NJ

2ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

7.hod

NJ

2ZN5

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

7.hod

FJ

2ZF1

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

7.hod

ŠJ

2ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 

2.GD

1.hod

VP

1.sk

(DisV)

změna

Prosková Hana

 
 

1.hod

PD

2.sk

(DisV)

změna

Krčmaříková Pavla

 
 

2.hod

VP

1.sk

(DisV)

změna

Prosková Hana

 
 

2.hod

PD

2.sk

(DisV)

změna

Krčmaříková Pavla

 
 

3.hod

VP

1.sk

(DisV)

změna

Prosková Hana

 
 

3.hod

PD

2.sk

(DisV)

změna

Krčmaříková Pavla

 
 

5.hod

AJ

2PA3

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

5.hod

AJ

2PA4

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

5.hod

AJ

2PA5

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

5.hod

AJ

2PA6

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

5.hod

AJ

2PA7

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

6.hod

LV

 

(DisV)

změna

Havrdová Klára

 
 

7.hod

NJ

2ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

7.hod

NJ

2ZN2

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

7.hod

NJ

2ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

7.hod

NJ

2ZN5

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

7.hod

FJ

2ZF1

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

7.hod

RJ

2ZR1

(DisV)

supluje

Peteříková Renáta

(Hd)

 

7.hod

ŠJ

2ZŠ2

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

8.hod

DGD

 

(DisV)

změna

Sadská Monika

 
 

9.hod

ZEB

 

(DisV)

změna

Lisnerová Magdalena

 

2.MI

1.hod

V3D

DI

(DisV)

změna

Toušová Jana

 
 

1.hod

A3D

MT

(DisV)

změna

Kalabzová Tereza

 
 

2.hod

V3D

DI

(DisV)

změna

Toušová Jana

 
 

2.hod

A3D

MT

(DisV)

změna

Kalabzová Tereza

 
 

3.hod

V3D

DI

(DisV)

změna

Toušová Jana

 
 

3.hod

A3D

MT

(DisV)

změna

Kalabzová Tereza

 
 

4.hod

DU

 

(DisV)

změna

Korec Lukáš

 
 

5.hod

AJ

2PA1

(DisV)

změna

Vroblová Taťána

 
 

5.hod

AJ

2PA3

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

5.hod

AJ

2PA4

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

5.hod

AJ

2PA5

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

5.hod

AJ

2PA8

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

5.hod

AJ

2PA9

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

5.hod

AJ

2PA2

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

6.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

7.hod

NJ

2ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

7.hod

NJ

2ZN2

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

7.hod

NJ

2ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

7.hod

NJ

2ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

7.hod

NJ

2ZN5

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

7.hod

FJ

2ZF1

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

7.hod

RJ

2ZR1

(DisV)

supluje

Peteříková Renáta

(Hd)

 

7.hod

ŠJ

2ZŠ2

(DisV)

změna

Nováková Romana

 

2.VO

1.hod

TV

Dív

(DisV)

změna

Janoušek Josef

 
 

2.hod

TV

Dív

(DisV)

změna

Janoušek Josef

 
 

4.hod

OP

 

(DisV)

změna

Lauseckerová Jitka

 
 

5.hod

AJ

2PA6

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

5.hod

AJ

2PA8

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

5.hod

AJ

2PA9

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

5.hod

AJ

2PA2

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

6.hod

Zb

 

(DisV)

změna

Lisnerová Magdalena

 
 

7.hod

NJ

2ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

7.hod

NJ

2ZN2

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

7.hod

NJ

2ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

7.hod

NJ

2ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

7.hod

FJ

2ZF1

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

7.hod

RJ

2ZR1

(DisV)

supluje

Peteříková Renáta

(Hd)

 

7.hod

ŠJ

2ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

8.hod

IKT

1.sk

(DisV)

změna

Vrobel Vojtěch

 
 

8.hod

IKT

2.sk

(DisV)

změna

Jandová Lada

 
 

9.hod

IKT

1.sk

(DisV)

změna

Vrobel Vojtěch

 
 

9.hod

IKT

2.sk

(DisV)

změna

Jandová Lada

 

2.ZO

1.hod

M

 

(DisV)

změna

Boušková Martina

 
 

2.hod

PK

 

(DisV)

změna

Preislerová Věra

 
 

3.hod

ZZO

 

(DisV)

změna

Janoušek Josef

 
 

4.hod

LV

 

(DisV)

změna

Havrdová Klára

 
 

5.hod

AJ

2PA1

(DisV)

změna

Vroblová Taťána

 
 

5.hod

AJ

2PA3

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

5.hod

AJ

2PA4

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

5.hod

AJ

2PA5

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

5.hod

AJ

2PA6

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

5.hod

AJ

2PA7

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

5.hod

AJ

2PA2

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

6.hod

E

 

(DisV)

změna

Šimánková Andrea

 
 

7.hod

NJ

2ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

7.hod

NJ

2ZN2

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

7.hod

NJ

2ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

7.hod

NJ

2ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

7.hod

NJ

2ZN5

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

7.hod

FJ

2ZF1

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

7.hod

RJ

2ZR1

(DisV)

supluje

Peteříková Renáta

(Hd)

 

7.hod

ŠJ

2ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 

3.CR

2.hod

AJ

3PA4

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

2.hod

AJ

3PA8

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

2.hod

AJ

3PA9

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

3.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Králová Jana

 
 

4.hod

P

 

(DisV)

změna

Lisnerová Magdalena

 
 

5.hod

RJ

3DR1

(DisV)

supluje

Kubálková Hana

(Hd)

 

5.hod

ŠJ

3DŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

6.hod

NJ

3ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

6.hod

NJ

3ZN2

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

6.hod

NJ

3ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

6.hod

NJ

3ZN5

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

6.hod

ŠJ

3ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

6.hod

FJ

3ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

6.hod

ŠJ

3ZŠ2

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

6.hod

NJ

3ZN3

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

6.hod

RJ

3ZR1

(DisV)

supluje

Borkovcová Markéta

(Hd)

 

7.hod

TV

Dív

(DisV)

změna

Radová Pavlína

 
 

8.hod

TV

Dív

(DisV)

změna

Radová Pavlína

 

3.GD

1.hod

ON

 

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 
 

2.hod

AJ

3PA5

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

2.hod

AJ

3PA7

(DisV)

změna

Vroblová Taťána

 
 

2.hod

AJ

3PA9

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

3.hod

TV

 

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 
 

4.hod

TV

 

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 
 

5.hod

DU

 

(DisV)

změna

Kuchtová Anna Božena

 
 

6.hod

NJ

3ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

6.hod

NJ

3ZN2

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

6.hod

NJ

3ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

6.hod

NJ

3ZN5

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

6.hod

ŠJ

3ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

6.hod

FJ

3ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

6.hod

ŠJ

3ZŠ2

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

6.hod

NJ

3ZN3

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

6.hod

RJ

3ZR1

(DisV)

supluje

Borkovcová Markéta

(Hd)

 

8.hod

PG

1.sk

(DisV)

změna

Pejřimovská Tereza

 
 

8.hod

M3D

2.sk

(DisV)

změna

Toušová Jana

 
 

9.hod

PG

1.sk

(DisV)

změna

Pejřimovská Tereza

 
 

9.hod

M3D

2.sk

(DisV)

změna

Toušová Jana

 
 

10.hod

PG

1.sk

(DisV)

změna

Pejřimovská Tereza

 
 

10.hod

M3D

2.sk

(DisV)

změna

Toušová Jana

 

3.MI

1.hod

M

 

(DisV)

změna

Eder Zdeněk

 
 

2.hod

AJ

3PA5

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

2.hod

AJ

3PA9

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

2.hod

AJ

3PA6

(DisV)

supluje

Béjar López Jamiro Edwin

(Hd)

 

3.hod

Te

DI

(DisV)

změna

Korec Lukáš

 
 

3.hod

AvT

MT

(DisV)

změna

Stichenwirthová Anna

 
 

4.hod

PG

DI

(DisV)

změna

Hromířová Magdalena

 
 

4.hod

AvT

MT

(DisV)

změna

Stichenwirthová Anna

 
 

5.hod

PG

DI

(DisV)

změna

Hromířová Magdalena

 
 

5.hod

AvT

MT

(DisV)

změna

Stichenwirthová Anna

 
 

6.hod

NJ

3ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

6.hod

NJ

3ZN2

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

6.hod

NJ

3ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

6.hod

NJ

3ZN5

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

6.hod

ŠJ

3ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

6.hod

FJ

3ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

6.hod

ŠJ

3ZŠ2

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

6.hod

NJ

3ZN3

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

6.hod

RJ

3ZR1

(DisV)

supluje

Borkovcová Markéta

(Hd)

 

7.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Havrdová Klára

 
 

9.hod

ON

 

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 
 

10.hod

TV

 

(DisV)

změna

Radová Pavlína

 
 

11.hod

TV

 

(DisV)

změna

Radová Pavlína

 

3.VO

1.hod

APs

 

(DisV)

změna

Preislerová Věra

 
 

2.hod

AJ

3PA3

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

2.hod

AJ

3PA8

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

2.hod

AJ

3PA9

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

2.hod

AJ

3PA1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

3.hod

M

 

(DisV)

změna

Boušková Martina

 
 

4.hod

Úč

2.sk

(DisV)

změna

Šimánková Andrea

 
 

4.hod

Úč

1.sk

(DisV)

změna

Kapicová Ivana

 
 

5.hod

Úč

2.sk

(DisV)

změna

Šimánková Andrea

 
 

5.hod

Úč

1.sk

(DisV)

změna

Kapicová Ivana

 
 

6.hod

NJ

3ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

6.hod

NJ

3ZN2

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

6.hod

NJ

3ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

6.hod

NJ

3ZN5

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

6.hod

ŠJ

3ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

6.hod

FJ

3ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

6.hod

ŠJ

3ZŠ2

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

6.hod

NJ

3ZN3

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

6.hod

RJ

3ZR1

(DisV)

supluje

Borkovcová Markéta

(Hd)

 

7.hod

Zb

 

(DisV)

změna

Nezbedová Věra

 

3.ZO

1.hod

Dn

 

(DisV)

změna

Šimánková Andrea

 
 

2.hod

AJ

3PA3

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

2.hod

AJ

3PA9

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

2.hod

AJ

3PA1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

2.hod

AJ

3PA2

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

3.hod

LV

 

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

4.hod

M

 

(DisV)

změna

Boušková Martina

 
 

5.hod

EZO

 

(DisV)

změna

Dyntarová Marie

 
 

6.hod

NJ

3ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

6.hod

NJ

3ZN2

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

6.hod

NJ

3ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

6.hod

NJ

3ZN5

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

6.hod

ŠJ

3ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

6.hod

FJ

3ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

6.hod

NJ

3ZN3

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

6.hod

RJ

3ZR1

(DisV)

supluje

Borkovcová Markéta

(Hd)

 

7.hod

Úč

2.sk

(DisV)

změna

Dyntarová Marie

 
 

7.hod

Úč

1.sk

(DisV)

změna

Šimánková Andrea

 

4.CR

2.hod

LV

2.sk

(DisV)

změna

Havrdová Klára

 
 

3.hod

Úč

2.sk

(DisV)

změna

Valešová Svatava

 
 

3.hod

LV

1.sk

(DisV)

změna

Havrdová Klára

 
 

5.hod

P

 

(DisV)

změna

Lisnerová Magdalena

 
 

6.hod

ECR

 

(DisV)

změna

Dyntarová Marie

 
 

7.hod

Úč

2.sk

(DisV)

změna

Valešová Svatava

 

4.GD

1.hod

GDN

1.sk

(DisV)

změna

Pejřimovská Tereza

 
 

1.hod

WD

2.sk

(DisV)

změna

Hlaváč Marek

 
 

2.hod

GDN

1.sk

(DisV)

změna

Pejřimovská Tereza

 
 

2.hod

WD

2.sk

(DisV)

změna

Hlaváč Marek

 
 

3.hod

GDN

1.sk

(DisV)

změna

Pejřimovská Tereza

 
 

3.hod

WD

2.sk

(DisV)

změna

Hlaváč Marek

 
 

4.hod

GDN

1.sk

(DisV)

změna

Pejřimovská Tereza

 
 

5.hod

GDN

2.sk

(DisV)

změna

Pejřimovská Tereza

 
 

6.hod

GDN

2.sk

(DisV)

změna

Pejřimovská Tereza

 
 

7.hod

GDN

2.sk

(DisV)

změna

Pejřimovská Tereza

 

4.MI

1.hod

DIN

DI

(DisV)

změna

Lišková Lenka

 
 

2.hod

DIN

DI

(DisV)

změna

Lišková Lenka

 
 

3.hod

LV

MT

(DisV)

změna

Hrubá Světlana

 
 

3.hod

DIN

DI

(DisV)

změna

Lišková Lenka

 
 

4.hod

Te

DI

(DisV)

změna

Lišková Lenka

 
 

5.hod

PG

DI

(DisV)

změna

Sadská Monika

 
 

6.hod

PG

DI

(DisV)

změna

Sadská Monika

 
 

6.hod

AvT

MT

(DisV)

změna

Stichenwirthová Anna

 
 

7.hod

AvT

MT

(DisV)

změna

Stichenwirthová Anna

 
 

8.hod

DNá

DI

(DisV)

spojí

Toušová Jana

(Pb)

 

8.hod

AvT

MT

(DisV)

změna

Stichenwirthová Anna

 
 

9.hod

DNá

DI

(DisV)

spojí

Toušová Jana

(Pb)

 

9.hod

A3D

MT

(DisV)

změna

Hlaváč Marek

 
 

10.hod

DNá

DI

(DisV)

spojí

Toušová Jana

(Pb)

 

10.hod

A3D

MT

(DisV)

změna

Hlaváč Marek

 
 

11.hod

A3D

MT

(DisV)

změna

Hlaváč Marek

 

4.VO

1.hod

Úč

1.sk

(DisV)

změna

Valešová Svatava

 
 

1.hod

Úč

2.sk

(DisV)

změna

Kapicová Ivana

 
 

2.hod

Úč

1.sk

(DisV)

změna

Valešová Svatava

 
 

2.hod

Úč

2.sk

(DisV)

změna

Kapicová Ivana

 
 

3.hod

E

 

(DisV)

změna

Kapicová Ivana

 
 

5.hod

OV

1.sk

(DisV)

změna

Vrobel Vojtěch

 
 

5.hod

LV

2.sk

(DisV)

změna

Hrubá Světlana

 
 

6.hod

OV

1.sk

(DisV)

změna

Vrobel Vojtěch

 
 

6.hod

CvÚ

2.sk

(DisV)

změna

Lisnerová Ivana

 
 

7.hod

OV

1.sk

(DisV)

změna

Vrobel Vojtěch

 
 

7.hod

CvÚ

2.sk

(DisV)

změna

Lisnerová Ivana

 

4.ZO

2.hod

P

 

(DisV)

změna

Lisnerová Magdalena

 
 

3.hod

M

4ZOM

(DisV)

změna

Eder Zdeněk

 

 

 

Suplování:   Úterý 16.3.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 12.3.2021

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Hadingerová Dana (N)

-

He

Pe

Hr

-

-

-

       

Přibáňová Adéla (N)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Baumruková Jitka

3.hod

změna

NJ

2.ZO (2ZN3)+

(DisV)

 
 

7.hod

změna

NJ

1.ZO (1ZN3)+

(DisV)

 
 

8.hod

změna

NJ

1.ZO (1ZN3)+

(DisV)

 

Béjar López Jamiro Edwin

3.hod

změna

ŠJ

2.ZO (2ZŠ1)+

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ŠJ

1.MI (1ZŠ1)+

(DisV)

 
 

8.hod

změna

ŠJ

1.MI (1ZŠ1)+

(DisV)

 

Beran Lukáš

2.hod

změna

GDN

3.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

GDN

3.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

GDN

3.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

GDN

3.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

GDN

3.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

GDN

3.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

3.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

3.GD (2.sk)

(DisV)

 

Borkovcová Markéta

2.hod

změna

AJ

1.VO (1PA4)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

NJ

2.ZO (2ZN5)+

(DisV)

 
 

4.hod

změna

AJ

4.ZO (4PA1)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

RJ

2.ZO (2DR2)

(DisV)

 

Boušková Martina

1.hod

změna

ObP

1.A (prod)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

M

2.ZO

(DisV)

 
 

4.hod

změna

M

3.ZO

(DisV)

 
 

5.hod

změna

M

1.A

(DisV)

 
 

6.hod

změna

M

1.VO

(DisV)

 

Brosch Jan Adam

2.hod

změna

FK

3.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

FK

3.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

FK

3.GD (2.sk)

(DisV)

 

Dyntarová Marie

5.hod

změna

Úč

3.CR (2.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

Úč

4.ZO (2.sk)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

Úč

4.ZO (2.sk)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

Px

4.CR (1.sk)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

Px

4.CR (1.sk)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

Px

4.CR (1.sk)

(DisV)

nadúvazková hodina

Eder Zdeněk

2.hod

změna

M

2.MI

(DisV)

 
 

4.hod

změna

M

2.VO

(DisV)

 
 

5.hod

změna

M

4.ZO (4ZOM)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

M

1.ZO

(DisV)

 

Havrdová Klára

4.hod

změna

ČJK

2.ZO

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ČJK

4.CR

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ČJK

4.GD

(DisV)

 
 

7.hod

změna

LV

4.GD (1.sk)

(DisV)

 

Hlaváč Marek

1.hod

změna

WDMA

3.MI (MT)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

WDMA

3.MI (MT)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

WDMA

3.MI (MT)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

A

3.MI (MT)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

A

3.MI (MT)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

A

3.MI (MT)

(DisV)

 

Holubová Eva

1.hod

změna

AJ

2.ZO (2PA2)+

(DisV)

 
 

2.hod

supl. (Hd N)

AJ

1.ZO (1PA1)+

(DisV)

přespočetná hod.

 

4.hod

změna

AJ

4.CR (4PA7)+

(DisV)

 
 

7.hod

změna

FJ

1.ZO (1ZF1)+

(DisV)

 
 

8.hod

změna

FJ

1.ZO (1ZF1)+

(DisV)

 

Holý Luděk

1.hod

změna

AJ

2.VO (2PA8)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

1.ZO (1PA9)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

LV

3.ZO

(DisV)

 
 

4.hod

změna

AJ

4.MI (4PA2)+

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ČJK

3.ZO

(DisV)

 

Hromířová Magdalena

2.hod

změna

DU

2.GD

(DisV)

 
 

3.hod

změna

Pr

1.A (ara)

(DisV)

 

Hrubá Světlana

1.hod

změna

ČJK

4.VO

(DisV)

nadúvazková hodina

 

2.hod

změna

ČJL

1.A

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ČJK

1.GD

(DisV)

 
 

5.hod

změna

LV

4.MI (DI)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ON

2.ZO

(DisV)

 
 

7.hod

změna

LV

4.VO

(DisV)

nadúvazková hodina

Hrušková Helena

1.hod

změna

AJ

2.ZO (2PA7)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

1.VO (1PA7)+

(DisV)

 
 

4.hod

supl. (Hd N)

AJ

4.CR (4PA8)+

(DisV)

přespočetná hod.

 

6.hod

změna

D

1.MI

(DisV)

 
 

7.hod

změna

NJ

1.ZO (1ZN4)+

(DisV)

 
 

8.hod

změna

NJ

1.ZO (1ZN4)+

(DisV)

 

Jandová Lada

1.hod

změna

IKT

2.A (2.sk)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

IKT

2.A (2.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

IKT

1.ZO (2.sk)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

IKT

1.ZO (2.sk)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

IKT

1.CR (2.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

IKT

1.CR (2.sk)

(DisV)

 

Janoušek Josef

7.hod

změna

ZCR

2.CR

(DisV)

 
 

9.hod

změna

TV

1.GD

(DisV)

 
 

10.hod

změna

TV

1.GD

(DisV)

 

Ježková Danuše

6.hod

změna

OP

1.A (prod)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

EpK

2.ZO

(DisV)

 

Kalabzová Tereza

1.hod

změna

MT

4.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

MT

4.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

A3D

3.MI (MT)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

A3D

3.MI (MT)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

A3D

3.MI (MT)

(DisV)

 

Kapicová Ivana

1.hod

změna

Úč

4.CR (1.sk)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

Úč

4.CR (1.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

Úč

4.ZO (1.sk)

(DisV)

 

Kopecký Petr

1.hod

změna

AJ

2.ZO (2PA3)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

1.VO (1PA6)+

(DisV)

 
 

4.hod

změna

LV

1.MI

(DisV)

 

Khinová Jana

1.hod

změna

AJ

2.ZO (2PA5)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

1.VO (1PA2)+

(DisV)

 
 

4.hod

změna

AJ

4.CR (4PA4)+

(DisV)

 

Klesová Marie

2.hod

změna

M

2.CR

(DisV)

nadúvazková hodina

 

3.hod

změna

TA

1.CR

(DisV)

nadúvazková hodina

Korec Lukáš

6.hod

změna

PT

2.MI (DI)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

PT

2.MI (DI)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

PT

2.MI (DI)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

FK

2.MI (MT)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

FK

2.MI (MT)

(DisV)

 
 

11.hod

změna

FK

2.MI (MT)

(DisV)

 

Králová Jana

5.hod

změna

APs

1.ZO

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ČJK

2.VO

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ČJK

3.CR

(DisV)

 

Kubálková Hana

1.hod

změna

D

1.GD

(DisV)

 
 

3.hod

změna

NJ

2.ZO (2ZN1)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

RJ

3.ZO (3DR2)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

NJ

1.ZO (1ZN5)+

(DisV)

 
 

8.hod

změna

NJ

1.ZO (1ZN5)+

(DisV)

 

Kuchtová Anna Božena

7.hod

změna

DU

4.MI

(DisV)

 

Lauseckerová Jitka

2.hod

změna

E

2.VO

(DisV)

 
 

4.hod

změna

E

2.CR

(DisV)

 

Lisnerová Ivana

2.hod

změna

CvÚ

4.ZO (2.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

CvÚ

4.ZO (2.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

CvÚ

4.ZO (1.sk)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

CvÚ

4.ZO (1.sk)

(DisV)

nadúvazková hodina

Lisnerová Magdalena

2.hod

změna

P

3.ZO

(DisV)

 
 

4.hod

změna

P

3.CR

(DisV)

 
 

5.hod

změna

P

4.VO

(DisV)

 

Lišková Lenka

1.hod

změna

TK

1.MI (DI)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

DD

2.MI (DI)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

V3D

3.MI (DI)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

V3D

3.MI (DI)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

V3D

3.MI (DI)

(DisV)

 

Mašek Jan

1.hod

změna

MT

4.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

MT

4.GD (2.sk)

(DisV)

 

Němejc Tomáš

3.hod

změna

Te

4.GD

(DisV)

 
 

4.hod

změna

DU

1.GD

(DisV)

 
 

5.hod

změna

Te

4.GD

(DisV)

 
 

9.hod

změna

GUT

2.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

GUT

2.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

11.hod

změna

GUT

2.GD (2.sk)

(DisV)

nadúvazková hodina

Nezbedová Věra

1.hod

změna

Zb

1.A (ara)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

Mk

4.VO

(DisV)

 
 

3.hod

změna

Zb

1.A (prod)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

OP

2.A (prod)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

Zb

2.A (prod)

(DisV)

 

Nováková Romana

3.hod

změna

ŠJ

2.MI (2ZŠ2)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ŠJ

3.ZO (3DŠ2)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ŠJ

1.ZO (1ZŠ2)+

(DisV)

 
 

8.hod

změna

ŠJ

1.ZO (1ZŠ2)+

(DisV)

 

Opalko Evgeniya

4.hod

změna

Ar

2.A (ara)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

Ar

2.A (ara)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

OK

1.A (ara)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

OK

1.A (ara)

(DisV)

 

Pejřimovská Tereza

8.hod

změna

GDN

4.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

GDN

4.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

GDN

4.GD (2.sk)

(DisV)

 

Peteříková Renáta

2.hod

změna

AJ

1.VO (1PA5)+

(DisV)

 
 

3.hod

spojeno (Hd N)

RJ

2.ZO (2ZR1)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

Prů

3.CR

(DisV)

 
 

5.hod

změna

D

1.VO

(DisV)

 
 

7.hod

změna

RJ

1.VO (1ZR1)+

(DisV)

 
 

8.hod

změna

RJ

1.VO (1ZR1)+

(DisV)

 

Petrášová Ivana

1.hod

změna

M

3.CR

(DisV)

 
 

2.hod

změna

M

3.CR

(DisV)

 
 

4.hod

změna

M

1.CR

(DisV)

 
 

5.hod

změna

F

1.GD

(DisV)

 

Preislerová Věra

6.hod

změna

ČJL

2.A

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ČJL

2.A

(DisV)

 

Prosková Hana

5.hod

změna

FK

3.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

FK

3.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

FK

3.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

FK

2.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

FK

2.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

11.hod

změna

FK

2.GD (1.sk)

(DisV)

nadúvazková hodina

Radová Pavlína

7.hod

změna

TV

3.ZO (Dív)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

TV

3.ZO (Dív)

(DisV)

 

Sadská Monika

1.hod

změna

PG

1.MI (MT)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

MKo

1.MI

(DisV)

 

Stichenwirthová Anna

5.hod

změna

AvT

2.MI (MT)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

AvT

2.MI (MT)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

AvT

2.MI (MT)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

AvT

4.MI (MT)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

AvT

4.MI (MT)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

AvT

4.MI (MT)

(DisV)

 

Šimánková Andrea

6.hod

změna

Mg

4.VO

(DisV)

 
 

7.hod

změna

Úč

2.VO (2.sk)

(DisV)

 

Široká Lenka

4.hod

změna

TA

1.A

(DisV)

 
 

5.hod

změna

EpK

2.VO

(DisV)

 

Šobrová Tereza

5.hod

změna

DFo

2.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

DFo

2.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

DFo

2.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

DFo

2.GD (1.sk)

(DisV)

 

Štverák Vladimír

3.hod

změna

TV

1.VO (Dív)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

TV

1.VO (Dív)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

TV

2.CR (Dív)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

TV

2.CR (Dív)

(DisV)

 

Toušová Jana

1.hod

změna

DIN

3.MI (DI)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

DIN

3.MI (DI)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

DIN

3.MI (DI)

(DisV)

 

Valešová Svatava

1.hod

změna

Úč

4.CR (2.sk)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

Úč

4.CR (2.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

Prů

4.CR

(DisV)

 
 

5.hod

změna

Úč

3.CR (1.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ECR

3.CR

(DisV)

 
 

7.hod

změna

Úč

2.VO (1.sk)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

Px

4.CR (2.sk)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

Px

4.CR (2.sk)

(DisV)

nadúvazková hodina

 

10.hod

změna

Px

4.CR (2.sk)

(DisV)

nadúvazková hodina

Veselá Vendula

1.hod

změna

AJ

2.ZO (2PA4)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

1.GD (1PA8)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

AJ

2.A (2.sk)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

AJ

4.CR (4PA3)+

(DisV)

 

Vlková Klára

5.hod

změna

2.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

2.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

2.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

2.GD (2.sk)

(DisV)

 

Vostrá Eva

3.hod

změna

NJ

2.ZO (2ZN4)+

(DisV)

 
 

7.hod

změna

NJ

1.ZO (1ZN2)+

(DisV)

 
 

8.hod

změna

NJ

1.ZO (1ZN2)+

(DisV)

 

Vrobel Vojtěch

1.hod

změna

IKT

2.A (1.sk)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

IKT

2.A (1.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

IKT

1.ZO (1.sk)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

IKT

1.ZO (1.sk)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

IKT

1.CR (1.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

IKT

1.CR (1.sk)

(DisV)

 

Vroblová Taťána

1.hod

změna

AJ

2.CR (2PA1)+

(DisV)

 
 

4.hod

změna

AJ

4.GD (4PA5)+

(DisV)

 

Webb Edita

1.hod

změna

AJ

2.VO (2PA9)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

FJ

2.ZO (2ZF1)+

(DisV)

 
 

4.hod

změna

AJ

4.VO (4PA9)+

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ŠJ

2.ZO (2DŠ2)

(DisV)

 

Zajícová Kateřina

1.hod

změna

AJ

2.ZO (2PA6)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

1.ZO (1PA3)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

AJ

2.A (1.sk)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

AJ

4.ZO (4PA6)+

(DisV)

 

Ždimerová Jana

2.hod

změna

LV

4.ZO (1.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

NJ

2.ZO (2ZN2)+

(DisV)

 
 

7.hod

změna

NJ

1.ZO (1ZN1)+

(DisV)

 
 

8.hod

změna

NJ

1.ZO (1ZN1)+

(DisV)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

ObP

prod

(DisV)

změna

Boušková Martina

 
 

1.hod

Zb

ara

(DisV)

změna

Nezbedová Věra

 
 

2.hod

ČJL

 

(DisV)

změna

Hrubá Světlana

 
 

3.hod

Zb

prod

(DisV)

změna

Nezbedová Věra

 
 

3.hod

Pr

ara

(DisV)

změna

Hromířová Magdalena

 
 

4.hod

TA

 

(DisV)

změna

Široká Lenka

 
 

5.hod

M

 

(DisV)

změna

Boušková Martina

 
 

6.hod

OP

prod

(DisV)

změna

Ježková Danuše

 
 

6.hod

OK

ara

(DisV)

změna

Opalko Evgeniya

 
 

7.hod

OK

ara

(DisV)

změna

Opalko Evgeniya

 

1.CR

2.hod

AJ

1PA4

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

2.hod

AJ

1PA6

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

2.hod

AJ

1PA8

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

2.hod

AJ

1PA9

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

3.hod

TA

 

(DisV)

změna

Klesová Marie

 
 

4.hod

M

 

(DisV)

změna

Petrášová Ivana

 
 

5.hod

IKT

1.sk

(DisV)

změna

Vrobel Vojtěch

 
 

5.hod

IKT

2.sk

(DisV)

změna

Jandová Lada

 
 

6.hod

IKT

1.sk

(DisV)

změna

Vrobel Vojtěch

 
 

6.hod

IKT

2.sk

(DisV)

změna

Jandová Lada

 
 

7.hod

NJ

1ZN1

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

7.hod

NJ

1ZN2

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

7.hod

NJ

1ZN4

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

7.hod

FJ

1ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

7.hod

ŠJ

1ZŠ2

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

7.hod

NJ

1ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

7.hod

NJ

1ZN5

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

8.hod

NJ

1ZN1

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

8.hod

NJ

1ZN2

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

8.hod

NJ

1ZN4

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

8.hod

FJ

1ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

8.hod

ŠJ

1ZŠ2

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

8.hod

NJ

1ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

8.hod

NJ

1ZN5

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 

1.GD

1.hod

D

 

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

2.hod

AJ

1PA2

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

2.hod

AJ

1PA6

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

2.hod

AJ

1PA8

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

2.hod

AJ

1PA1

(DisV)

supluje

Holubová Eva

(Hd)

 

3.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Hrubá Světlana

 
 

4.hod

DU

 

(DisV)

změna

Němejc Tomáš

 
 

5.hod

F

 

(DisV)

změna

Petrášová Ivana

 
 

7.hod

NJ

1ZN2

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

7.hod

NJ

1ZN4

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

7.hod

ŠJ

1ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

7.hod

FJ

1ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

7.hod

RJ

1ZR1

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

7.hod

NJ

1ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

7.hod

NJ

1ZN5

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

8.hod

NJ

1ZN2

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

8.hod

NJ

1ZN4

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

8.hod

ŠJ

1ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

8.hod

FJ

1ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

8.hod

RJ

1ZR1

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

8.hod

NJ

1ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

8.hod

NJ

1ZN5

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

9.hod

TV

 

(DisV)

změna

Janoušek Josef

 
 

10.hod

TV

 

(DisV)

změna

Janoušek Josef

 

1.MI

1.hod

TK

DI

(DisV)

změna

Lišková Lenka

 
 

1.hod

PG

MT

(DisV)

změna

Sadská Monika

 
 

2.hod

AJ

1PA2

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

2.hod

AJ

1PA3

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

2.hod

AJ

1PA5

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

2.hod

AJ

1PA6

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

2.hod

AJ

1PA7

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

3.hod

MKo

 

(DisV)

změna

Sadská Monika

 
 

4.hod

LV

 

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

6.hod

D

 

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

7.hod

NJ

1ZN1

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

7.hod

NJ

1ZN4

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

7.hod

ŠJ

1ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

7.hod

FJ

1ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

7.hod

RJ

1ZR1

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

7.hod

NJ

1ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

7.hod

NJ

1ZN5

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

8.hod

NJ

1ZN1

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

8.hod

NJ

1ZN4

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

8.hod

ŠJ

1ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

8.hod

FJ

1ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

8.hod

RJ

1ZR1

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

8.hod

NJ

1ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

8.hod

NJ

1ZN5

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 

1.VO

2.hod

AJ

1PA2

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

2.hod

AJ

1PA4

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

2.hod

AJ

1PA5

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

2.hod

AJ

1PA6

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

2.hod

AJ

1PA7

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

3.hod

TV

Dív

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 
 

4.hod

TV

Dív

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 
 

5.hod

D

 

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

6.hod

M

 

(DisV)

změna

Boušková Martina

 
 

7.hod

NJ

1ZN1

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

7.hod

NJ

1ZN2

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

7.hod

FJ

1ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

7.hod

RJ

1ZR1

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

7.hod

ŠJ

1ZŠ2

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

7.hod

NJ

1ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

7.hod

NJ

1ZN5

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

8.hod

NJ

1ZN1

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

8.hod

NJ

1ZN2

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

8.hod

FJ

1ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

8.hod

RJ

1ZR1

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

8.hod

ŠJ

1ZŠ2

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

8.hod

NJ

1ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

8.hod

NJ

1ZN5

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 

1.ZO

2.hod

AJ

1PA3

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

2.hod

AJ

1PA6

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

2.hod

AJ

1PA1

(DisV)

supluje

Holubová Eva

(Hd)

 

2.hod

AJ

1PA9

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

3.hod

IKT

1.sk

(DisV)

změna

Vrobel Vojtěch

 
 

3.hod

IKT

2.sk

(DisV)

změna

Jandová Lada

 
 

4.hod

IKT

1.sk

(DisV)

změna

Vrobel Vojtěch

 
 

4.hod

IKT

2.sk

(DisV)

změna

Jandová Lada

 
 

5.hod

APs

 

(DisV)

změna

Králová Jana

 
 

6.hod

M

 

(DisV)

změna

Eder Zdeněk

 
 

7.hod

NJ

1ZN1

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

7.hod

NJ

1ZN2

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

7.hod

NJ

1ZN4

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

7.hod

FJ

1ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

7.hod

ŠJ

1ZŠ2

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

7.hod

NJ

1ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

7.hod

NJ

1ZN5

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

8.hod

NJ

1ZN1

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

8.hod

NJ

1ZN2

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

8.hod

NJ

1ZN4

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

8.hod

FJ

1ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

8.hod

ŠJ

1ZŠ2

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

8.hod

NJ

1ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

8.hod

NJ

1ZN5

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 

2.A

1.hod

IKT

1.sk

(DisV)

změna

Vrobel Vojtěch

 
 

1.hod

IKT

2.sk

(DisV)

změna

Jandová Lada

 
 

2.hod

IKT

1.sk

(DisV)

změna

Vrobel Vojtěch

 
 

2.hod

IKT

2.sk

(DisV)

změna

Jandová Lada

 
 

3.hod

AJ

1.sk

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

3.hod

AJ

2.sk

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

4.hod

OP

prod

(DisV)

změna

Nezbedová Věra

 
 

4.hod

Ar

ara

(DisV)

změna

Opalko Evgeniya

 
 

5.hod

Zb

prod

(DisV)

změna

Nezbedová Věra

 
 

5.hod

Ar

ara

(DisV)

změna

Opalko Evgeniya

 
 

6.hod

ČJL

 

(DisV)

změna

Preislerová Věra

 
 

7.hod

ČJL

 

(DisV)

změna

Preislerová Věra

 

2.CR

1.hod

AJ

2PA1

(DisV)

změna

Vroblová Taťána

 
 

1.hod

AJ

2PA4

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

1.hod

AJ

2PA5

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

1.hod

AJ

2PA6

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

1.hod

AJ

2PA7

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

1.hod

AJ

2PA8

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

1.hod

AJ

2PA9

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

2.hod

M

 

(DisV)

změna

Klesová Marie

 
 

3.hod

NJ

2ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

3.hod

NJ

2ZN2

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

3.hod

NJ

2ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

3.hod

NJ

2ZN5

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

3.hod

FJ

2ZF1

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

3.hod

ŠJ

2ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

4.hod

E

 

(DisV)

změna

Lauseckerová Jitka

 
 

5.hod

TV

Dív

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 
 

6.hod

TV

Dív

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 
 

7.hod

ZCR

 

(DisV)

změna

Janoušek Josef

 

2.GD

1.hod

AJ

2PA3

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

1.hod

AJ

2PA4

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

1.hod

AJ

2PA5

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

1.hod

AJ

2PA6

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

1.hod

AJ

2PA7

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

2.hod

DU

 

(DisV)

změna

Hromířová Magdalena

 
 

3.hod

NJ

2ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

3.hod

NJ

2ZN2

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

3.hod

NJ

2ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

3.hod

NJ

2ZN5

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

3.hod

FJ

2ZF1

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

3.hod

RJ

2ZR1

(DisV)

spojí

Peteříková Renáta

(Hd)

 

3.hod

ŠJ

2ZŠ2

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

5.hod

1.sk

(DisV)

změna

Vlková Klára

 
 

5.hod

DFo

2.sk

(DisV)

změna

Šobrová Tereza

 
 

6.hod

1.sk

(DisV)

změna

Vlková Klára

 
 

6.hod

DFo

2.sk

(DisV)

změna

Šobrová Tereza

 
 

7.hod

DFo

1.sk

(DisV)

změna

Šobrová Tereza

 
 

7.hod

2.sk

(DisV)

změna

Vlková Klára

 
 

8.hod

DFo

1.sk

(DisV)

změna

Šobrová Tereza

 
 

8.hod

2.sk

(DisV)

změna

Vlková Klára

 
 

9.hod

GUT

2.sk

(DisV)

změna

Němejc Tomáš

 
 

9.hod

FK

1.sk

(DisV)

změna

Prosková Hana

 
 

10.hod

GUT

2.sk

(DisV)

změna

Němejc Tomáš

 
 

10.hod

FK

1.sk

(DisV)

změna

Prosková Hana

 
 

11.hod

GUT

2.sk

(DisV)

změna

Němejc Tomáš

 
 

11.hod

FK

1.sk

(DisV)

změna

Prosková Hana

 

2.MI

1.hod

AJ

2PA1

(DisV)

změna

Vroblová Taťána

 
 

1.hod

AJ

2PA3

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

1.hod

AJ

2PA4

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

1.hod

AJ

2PA5

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

1.hod

AJ

2PA8

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

1.hod

AJ

2PA9

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

1.hod

AJ

2PA2

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

2.hod

M

 

(DisV)

změna

Eder Zdeněk

 
 

3.hod

NJ

2ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

3.hod

NJ

2ZN2

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

3.hod

NJ

2ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

3.hod

NJ

2ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

3.hod

NJ

2ZN5

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

3.hod

FJ

2ZF1

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

3.hod

RJ

2ZR1

(DisV)

spojí

Peteříková Renáta

(Hd)

 

3.hod

ŠJ

2ZŠ2

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

4.hod

DD

DI

(DisV)

změna

Lišková Lenka

 
 

5.hod

AvT

MT

(DisV)

změna

Stichenwirthová Anna

 
 

6.hod

PT

DI

(DisV)

změna

Korec Lukáš

 
 

6.hod

AvT

MT

(DisV)

změna

Stichenwirthová Anna

 
 

7.hod

PT

DI

(DisV)

změna

Korec Lukáš

 
 

7.hod

AvT

MT

(DisV)

změna

Stichenwirthová Anna

 
 

8.hod

PT

DI

(DisV)

změna

Korec Lukáš

 
 

9.hod

FK

MT

(DisV)

změna

Korec Lukáš

 
 

10.hod

FK

MT

(DisV)

změna

Korec Lukáš

 
 

11.hod

FK

MT

(DisV)

změna

Korec Lukáš

 

2.VO

1.hod

AJ

2PA6

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

1.hod

AJ

2PA8

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

1.hod

AJ

2PA9

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

1.hod

AJ

2PA2

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

2.hod

E

 

(DisV)

změna

Lauseckerová Jitka

 
 

3.hod

NJ

2ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

3.hod

NJ

2ZN2

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

3.hod

NJ

2ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

3.hod

NJ

2ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

3.hod

FJ

2ZF1

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

3.hod

RJ

2ZR1

(DisV)

spojí

Peteříková Renáta

(Hd)

 

3.hod

ŠJ

2ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

4.hod

M

 

(DisV)

změna

Eder Zdeněk

 
 

5.hod

EpK

 

(DisV)

změna

Široká Lenka

 
 

6.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Králová Jana

 
 

7.hod

Úč

2.sk

(DisV)

změna

Šimánková Andrea

 
 

7.hod

Úč

1.sk

(DisV)

změna

Valešová Svatava

 

2.ZO

1.hod

AJ

2PA1

(DisV)

změna

Vroblová Taťána

 
 

1.hod

AJ

2PA3

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

1.hod

AJ

2PA4

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

1.hod

AJ

2PA5

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

1.hod

AJ

2PA6

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

1.hod

AJ

2PA7

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

1.hod

AJ

2PA2

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

2.hod

M

 

(DisV)

změna

Boušková Martina

 
 

3.hod

NJ

2ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

3.hod

NJ

2ZN2

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

3.hod

NJ

2ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

3.hod

NJ

2ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

3.hod

NJ

2ZN5

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

3.hod

FJ

2ZF1

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

3.hod

RJ

2ZR1

(DisV)

spojí

Peteříková Renáta

(Hd)

 

3.hod

ŠJ

2ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

4.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Havrdová Klára

 
 

5.hod

RJ

2DR2

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

5.hod

ŠJ

2DŠ2

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

6.hod

ON

 

(DisV)

změna

Hrubá Světlana

 
 

7.hod

EpK

 

(DisV)

změna

Ježková Danuše

 

3.CR

1.hod

M

 

(DisV)

změna

Petrášová Ivana

 
 

2.hod

M

 

(DisV)

změna

Petrášová Ivana

 
 

3.hod

Prů

 

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

4.hod

P

 

(DisV)

změna

Lisnerová Magdalena

 
 

5.hod

Úč

1.sk

(DisV)

změna

Valešová Svatava

 
 

5.hod

Úč

2.sk

(DisV)

změna

Dyntarová Marie

 
 

6.hod

ECR

 

(DisV)

změna

Valešová Svatava

 
 

7.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Králová Jana

 

3.GD

2.hod

GDN

1.sk

(DisV)

změna

Beran Lukáš

 
 

2.hod

FK

2.sk

(DisV)

změna

Brosch Jan Adam

 
 

3.hod

GDN

1.sk

(DisV)

změna

Beran Lukáš

 
 

3.hod

FK

2.sk

(DisV)

změna

Brosch Jan Adam

 
 

4.hod

GDN

1.sk

(DisV)

změna

Beran Lukáš

 
 

4.hod

FK

2.sk

(DisV)

změna

Brosch Jan Adam

 
 

5.hod

GDN

2.sk

(DisV)

změna

Beran Lukáš

 
 

5.hod

FK

1.sk

(DisV)

změna

Prosková Hana

 
 

6.hod

GDN

2.sk

(DisV)

změna

Beran Lukáš

 
 

6.hod

FK

1.sk

(DisV)

změna

Prosková Hana

 
 

7.hod

GDN

2.sk

(DisV)

změna

Beran Lukáš

 
 

7.hod

FK

1.sk

(DisV)

změna

Prosková Hana

 
 

9.hod

2.sk

(DisV)

změna

Beran Lukáš

 
 

10.hod

2.sk

(DisV)

změna

Beran Lukáš

 

3.MI

1.hod

WDMA

MT

(DisV)

změna

Hlaváč Marek

 
 

1.hod

DIN

DI

(DisV)

změna

Toušová Jana

 
 

2.hod

WDMA

MT

(DisV)

změna

Hlaváč Marek

 
 

2.hod

DIN

DI

(DisV)

změna

Toušová Jana

 
 

3.hod

WDMA

MT

(DisV)

změna

Hlaváč Marek

 
 

3.hod

DIN

DI

(DisV)

změna

Toušová Jana

 
 

5.hod

A

MT

(DisV)

změna

Hlaváč Marek

 
 

5.hod

V3D

DI

(DisV)

změna

Lišková Lenka

 
 

6.hod

A

MT

(DisV)

změna

Hlaváč Marek

 
 

6.hod

V3D

DI

(DisV)

změna

Lišková Lenka

 
 

7.hod

A

MT

(DisV)

změna

Hlaváč Marek

 
 

7.hod

V3D

DI

(DisV)

změna

Lišková Lenka

 
 

8.hod

A3D

MT

(DisV)

změna

Kalabzová Tereza

 
 

9.hod

A3D

MT

(DisV)

změna

Kalabzová Tereza

 
 

10.hod

A3D

MT

(DisV)

změna

Kalabzová Tereza

 

3.ZO

2.hod

P

 

(DisV)

změna

Lisnerová Magdalena

 
 

3.hod

LV

 

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

4.hod

M

 

(DisV)

změna

Boušková Martina

 
 

5.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

6.hod

ŠJ

3DŠ2

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

6.hod

RJ

3DR2

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

7.hod

TV

Dív

(DisV)

změna

Radová Pavlína

 
 

8.hod

TV

Dív

(DisV)

změna

Radová Pavlína

 

4.CR

1.hod

Úč

1.sk

(DisV)

změna

Kapicová Ivana

 
 

1.hod

Úč

2.sk

(DisV)

změna

Valešová Svatava

 
 

2.hod

Úč

1.sk

(DisV)

změna

Kapicová Ivana

 
 

2.hod

Úč

2.sk

(DisV)

změna

Valešová Svatava

 
 

3.hod

Prů

 

(DisV)

změna

Valešová Svatava

 
 

4.hod

AJ

4PA2

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

4.hod

AJ

4PA6

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

4.hod

AJ

4PA7

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

4.hod

AJ

4PA4

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

4.hod

AJ

4PA9

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

4.hod

AJ

4PA3

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

4.hod

AJ

4PA8

(DisV)

supluje

Hrušková Helena

(Hd)

 

4.hod

AJ

4PA5

(DisV)

změna

Vroblová Taťána

 
 

5.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Havrdová Klára

 
 

8.hod

Px

2.sk

(DisV)

změna

Valešová Svatava

 
 

8.hod

Px

1.sk

(DisV)

změna

Dyntarová Marie

 
 

9.hod

Px

2.sk

(DisV)

změna

Valešová Svatava

 
 

9.hod

Px

1.sk

(DisV)

změna

Dyntarová Marie

 
 

10.hod

Px

2.sk

(DisV)

změna

Valešová Svatava

 
 

10.hod

Px

1.sk

(DisV)

změna

Dyntarová Marie

 

4.GD

1.hod

MT

1.sk

(DisV)

změna

Kalabzová Tereza

 
 

1.hod

MT

2.sk

(DisV)

změna

Mašek Jan

 
 

2.hod

MT

1.sk

(DisV)

změna

Kalabzová Tereza

 
 

2.hod

MT

2.sk

(DisV)

změna

Mašek Jan

 
 

3.hod

Te

 

(DisV)

změna

Němejc Tomáš

 
 

4.hod

AJ

4PA2

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

4.hod

AJ

4PA6

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

4.hod

AJ

4PA7

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

4.hod

AJ

4PA4

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

4.hod

AJ

4PA3

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

4.hod

AJ

4PA5

(DisV)

změna

Vroblová Taťána

 
 

5.hod

Te

 

(DisV)

změna

Němejc Tomáš

 
 

6.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Havrdová Klára

 
 

7.hod

LV

1.sk

(DisV)

změna

Havrdová Klára

 
 

8.hod

GDN

2.sk

(DisV)

změna

Pejřimovská Tereza

 
 

9.hod

GDN

2.sk

(DisV)

změna

Pejřimovská Tereza

 
 

10.hod

GDN

2.sk

(DisV)

změna

Pejřimovská Tereza

 

4.MI

4.hod

AJ

4PA2

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

4.hod

AJ

4PA6

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

4.hod

AJ

4PA7

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

4.hod

AJ

4PA4

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

4.hod

AJ

4PA9

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

4.hod

AJ

4PA3

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

4.hod

AJ

4PA8

(DisV)

supluje

Hrušková Helena

(Hd)

 

4.hod

AJ

4PA5

(DisV)

změna

Vroblová Taťána

 
 

5.hod

LV

DI

(DisV)

změna

Hrubá Světlana

 
 

7.hod

DU

 

(DisV)

změna

Kuchtová Anna Božena

 
 

8.hod

AvT

MT

(DisV)

změna

Stichenwirthová Anna

 
 

9.hod

AvT

MT

(DisV)

změna

Stichenwirthová Anna

 
 

10.hod

AvT

MT

(DisV)

změna

Stichenwirthová Anna

 

4.VO

1.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Hrubá Světlana

 
 

2.hod

Mk

 

(DisV)

změna

Nezbedová Věra

 
 

4.hod

AJ

4PA2

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

4.hod

AJ

4PA7

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

4.hod

AJ

4PA4

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

4.hod

AJ

4PA9

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

4.hod

AJ

4PA8

(DisV)

supluje

Hrušková Helena

(Hd)

 

4.hod

AJ

4PA5

(DisV)

změna

Vroblová Taťána

 
 

5.hod

P

 

(DisV)

změna

Lisnerová Magdalena

 
 

6.hod

Mg

 

(DisV)

změna

Šimánková Andrea

 
 

7.hod

LV

 

(DisV)

změna

Hrubá Světlana

 

4.ZO

2.hod

LV

1.sk

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

2.hod

CvÚ

2.sk

(DisV)

změna

Lisnerová Ivana

 
 

3.hod

CvÚ

2.sk

(DisV)

změna

Lisnerová Ivana

 
 

3.hod

Úč

1.sk

(DisV)

změna

Kapicová Ivana

 
 

4.hod

AJ

4PA1

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

4.hod

AJ

4PA6

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

4.hod

AJ

4PA3

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

4.hod

AJ

4PA5

(DisV)

změna

Vroblová Taťána

 
 

5.hod

M

4ZOM

(DisV)

změna

Eder Zdeněk

 
 

6.hod

Úč

2.sk

(DisV)

změna

Dyntarová Marie

 
 

6.hod

CvÚ

1.sk

(DisV)

změna

Lisnerová Ivana

 
 

7.hod

Úč

2.sk

(DisV)

změna

Dyntarová Marie

 
 

7.hod

CvÚ

1.sk

(DisV)

změna

Lisnerová Ivana

 

 

 

Suplování:   Středa 17.3.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 12.3.2021

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Hadingerová Dana (N)

He

-

-

Kb

Pe

Pe

-

       

Přibáňová Adéla (N)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Baumruková Jitka

3.hod

změna

NJ

1.ZO (1ZN3)+

(DisV)

 
 

5.hod

změna

NJ

2.ZO (2ZN3)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

NJ

2.ZO (2ZN3)+

(DisV)

 

Béjar López Jamiro Edwin

3.hod

změna

ŠJ

1.MI (1ZŠ1)+

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ŠJ

3.CR (3DŠ1)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ŠJ

2.ZO (2ZŠ1)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ŠJ

2.ZO (2ZŠ1)+

(DisV)

 

Beran Lukáš

1.hod

změna

GDN

3.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

GDN

3.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

GDN

3.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

GDN

3.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

GDN

3.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

GDN

3.GD (1.sk)

(DisV)

 

Borkovcová Markéta

1.hod

změna

AJ

1.VO (1PA4)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

RJ

2.ZO (2DR2)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

NJ

2.ZO (2ZN5)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

NJ

2.ZO (2ZN5)+

(DisV)

 

Boušková Martina

1.hod

změna

M

2.ZO

(DisV)

 
 

2.hod

změna

M

1.VO

(DisV)

 
 

5.hod

změna

M

3.VO

(DisV)

 

Brosch Jan Adam

5.hod

změna

FK

3.MI (DI)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

FK

3.MI (DI)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

FK

3.MI (DI)

(DisV)

 

Dyntarová Marie

3.hod

změna

SCR

4.CR

(DisV)

 
 

5.hod

změna

Úč

4.ZO (2.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

SCR

3.CR

(DisV)

 
 

7.hod

změna

SCR

3.CR

(DisV)

 

Eder Zdeněk

1.hod

změna

M

2.VO

(DisV)

 
 

2.hod

změna

M

2.A

(DisV)

 
 

4.hod

změna

M

2.GD

(DisV)

 
 

5.hod

změna

M

1.ZO

(DisV)

 

Havrdová Klára

1.hod

změna

LV

4.GD (2.sk)

(DisV)

nadúvazková hodina

 

3.hod

změna

ČJK

2.GD

(DisV)

 
 

4.hod

změna

RJ

4.CR (4ZR1)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ČJK

4.CR

(DisV)

 
 

6.hod

změna

LV

4.CR

(DisV)

 

Hlaváč Marek

1.hod

změna

WDMA

4.MI (MT)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

WDMA

4.MI (MT)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

WDMA

4.MI (MT)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

A

3.MI (MT)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

A

3.MI (MT)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

A

3.MI (MT)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

WD

4.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

WD

4.GD (1.sk)

(DisV)

nadúvazková hodina

 

10.hod

změna

WD

4.GD (1.sk)

(DisV)

nadúvazková hodina

Holubová Eva

1.hod

supl. (Hd N)

AJ

1.ZO (1PA1)+

(DisV)

přespočetná hod.

 

2.hod

změna

AJ

2.ZO (2PA2)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

FJ

1.ZO (1ZF1)+

(DisV)

 

Holý Luděk

1.hod

změna

AJ

1.ZO (1PA9)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

2.VO (2PA8)+

(DisV)

 

Hromířová Magdalena

4.hod

změna

Pr

2.A (ara)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

Pr

2.A (ara)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

DU

2.GD

(DisV)

 
 

8.hod

změna

PG

2.MI (MT)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

PG

2.MI (MT)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

PG

2.MI (MT)

(DisV)

 

Hrubá Světlana

1.hod

změna

ON

2.GD

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ON

3.CR

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ON

2.MI

(DisV)

 
 

5.hod

změna

LV

1.GD

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ON

2.VO

(DisV)

 

Hrušková Helena

1.hod

změna

AJ

1.VO (1PA7)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

2.ZO (2PA7)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

NJ

1.ZO (1ZN4)+

(DisV)

 
 

4.hod

změna

NJ

4.ZO (4ZN5)+

(DisV)

 

Jandová Lada

3.hod

změna

IKT

2.CR (2.sk)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

IKT

2.CR (2.sk)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

IKT

1.VO (2.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

IKT

1.VO (2.sk)

(DisV)

 

Janoušek Josef

3.hod

změna

TV

3.VO (Dív)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

TV

3.VO (Dív)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ZZO

2.ZO

(DisV)

 

Ježková Danuše

1.hod

změna

EpK

2.CR

(DisV)

 
 

2.hod

změna

TA

1.ZO

(DisV)

 

Kapicová Ivana

1.hod

změna

E

3.VO

(DisV)

 
 

2.hod

změna

Úč

4.CR (1.sk)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

Úč

4.ZO (1.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

E

4.VO

(DisV)

 
 

7.hod

změna

E

3.VO

(DisV)

 
 

8.hod

změna

Px

4.ZO (1.sk)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

Px

4.ZO (1.sk)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

Px

4.ZO (1.sk)

(DisV)

 

Kopecký Petr

1.hod

změna

AJ

1.VO (1PA6)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

2.ZO (2PA3)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ČJK

2.MI

(DisV)

 

Krčmaříková Pavla

2.hod

změna

Te

1.MI (DI)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

PT

1.MI (DI)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

PT

1.MI (DI)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

PT

1.MI (DI)

(DisV)

 

Khinová Jana

1.hod

změna

AJ

1.VO (1PA2)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

2.ZO (2PA5)+

(DisV)

 

Korec Lukáš

4.hod

změna

Te

3.MI (DI)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

VP

1.MI (DI)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

VP

1.MI (DI)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

VP

1.MI (DI)

(DisV)

 

Králová Jana

1.hod

změna

ČJK

3.CR

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ČJK

3.VO

(DisV)

 
 

4.hod

změna

LV

2.VO

(DisV)

 
 

5.hod

změna

LV

3.CR

(DisV)

 
 

6.hod

změna

APs

1.CR

(DisV)

 
 

7.hod

změna

LV

1.VO

(DisV)

 

Kubálková Hana

3.hod

změna

NJ

1.ZO (1ZN5)+

(DisV)

 
 

4.hod

supl. (Hd N)

RJ

3.CR (3DR1)

(DisV)

přespočetná hod.

 

5.hod

změna

NJ

2.ZO (2ZN1)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

NJ

2.ZO (2ZN1)+

(DisV)

 
 

7.hod

změna

D

1.GD

(DisV)

 

Lauseckerová Jitka

3.hod

změna

EZO

4.ZO

(DisV)

 

Lisnerová Ivana

1.hod

změna

Px

3.ZO

(DisV)

 
 

2.hod

změna

Px

3.ZO

(DisV)

 
 

3.hod

změna

Px

3.ZO

(DisV)

 
 

4.hod

změna

Px

3.ZO

(DisV)

 
 

5.hod

změna

Px

3.ZO

(DisV)

 
 

6.hod

změna

Px

3.ZO

(DisV)

 

Lisnerová Magdalena

1.hod

změna

ZEB

2.MI

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ZEB

1.ZO

(DisV)

 
 

5.hod

změna

P

4.VO

(DisV)

 
 

6.hod

změna

Ch

1.GD

(DisV)

 
 

7.hod

změna

Ch

1.CR

(DisV)

 

Lišková Lenka

1.hod

změna

DIN

4.MI (DI)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

DIN

4.MI (DI)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

DIN

4.MI (DI)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

Te

4.MI (DI)

(DisV)

 

Mašek Jan

5.hod

změna

FS

4.MI (MT)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

FS

4.MI (MT)

(DisV)

 

Nezbedová Věra

1.hod

změna

Zb

2.A (ara)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

Zb

1.A (prod)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

Zb

2.A (prod)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

OP

2.A (prod)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

OP

2.A (prod)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

Zb

2.A (prod)

(DisV)

 

Nováková Romana

3.hod

změna

ŠJ

1.ZO (1ZŠ2)+

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ŠJ

2.MI (2ZŠ2)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ŠJ

2.MI (2ZŠ2)+

(DisV)

 

Opalko Evgeniya

1.hod

změna

Ar

1.A (ara)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

Ar

1.A (ara)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

2.A (ara)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

2.A (ara)

(DisV)

 

Pejřimovská Tereza

1.hod

změna

GDN

4.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

GDN

4.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

PG

3.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

PG

3.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

PG

3.GD (2.sk)

(DisV)

 

Peteříková Renáta

1.hod

změna

AJ

1.VO (1PA5)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

D

1.CR

(DisV)

 
 

3.hod

změna

RJ

1.VO (1ZR1)+

(DisV)

 
 

5.hod

supl. (Hd N)

RJ

2.ZO (2ZR1)+

(DisV)

přespočetná hod.

 

6.hod

supl. (Hd N)

RJ

2.ZO (2ZR1)+

(DisV)

přespočetná hod.

Petrášová Ivana

1.hod

změna

ObP

2.A (prod)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

F

1.GD

(DisV)

 
 

3.hod

změna

M

3.CR

(DisV)

 
 

4.hod

změna

M

1.GD

(DisV)

 
 

5.hod

změna

M

1.CR

(DisV)

 
 

7.hod

změna

F

1.ZO

(DisV)

 

Preislerová Věra

3.hod

změna

APs

2.A

(DisV)

 
 

5.hod

změna

APs

1.A

(DisV)

 
 

6.hod

změna

APs

1.A

(DisV)

 
 

7.hod

změna

PK

2.CR

(DisV)

 

Prosková Hana

2.hod

změna

VT

3.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

VT

3.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

VT

3.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

VT

3.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

VP

2.MI (DI)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

VP

2.MI (DI)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

VP

2.MI (DI)

(DisV)

 

Sadská Monika

7.hod

změna

PG

1.MI (MT)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

PG

1.MI (MT)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

PG

1.MI (MT)

(DisV)

 

Šimánková Andrea

4.hod

změna

Úč

2.ZO

(DisV)

 
 

6.hod

změna

E

1.ZO

(DisV)

 
 

7.hod

změna

Mg

4.VO

(DisV)

 
 

8.hod

změna

Px

4.ZO (2.sk)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

Px

4.ZO (2.sk)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

Px

4.ZO (2.sk)

(DisV)

 

Široká Lenka

3.hod

změna

EpK

2.VO

(DisV)

 
 

4.hod

změna

TA

1.VO

(DisV)

 
 

6.hod

změna

EpK

3.VO

(DisV)

 
 

7.hod

změna

TA

1.A

(DisV)

nadúvazková hodina

Šobrová Tereza

2.hod

změna

Fo

3.MI (MT)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

Fo

3.MI (MT)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

Fo

1.MI (MT)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

Fo

1.MI (MT)

(DisV)

 

Štverák Vladimír

9.hod

změna

TV

1.VO (Chl)+

(DisV)

 
 

10.hod

změna

TV

1.VO (Chl)+

(DisV)

 

Toušová Jana

1.hod

změna

DIN

3.MI (DI)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

DIN

3.MI (DI)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

DIN

3.MI (DI)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

M3D

3.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

M3D

3.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

M3D

3.GD (1.sk)

(DisV)

 

Valešová Svatava

4.hod

změna

E

1.CR

(DisV)

 

Veselá Vendula

1.hod

změna

AJ

1.GD (1PA8)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

2.ZO (2PA4)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

AJ

1.A (AJ1)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

AJ

1.A (AJ1)

(DisV)

 

Vostrá Eva

3.hod

změna

NJ

1.ZO (1ZN2)+

(DisV)

 
 

5.hod

změna

NJ

2.ZO (2ZN4)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

NJ

2.ZO (2ZN4)+

(DisV)

 

Vrobel Vojtěch

2.hod

změna

IMT

1.MI (MT)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

IKT

2.CR (1.sk)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

IKT

2.CR (1.sk)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

IKT

1.VO (1.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

IKT

1.VO (1.sk)

(DisV)

 

Vroblová Taťána

2.hod

změna

AJ

2.CR (2PA1)+

(DisV)

 

Webb Edita

2.hod

změna

AJ

2.VO (2PA9)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ŠJ

2.ZO (2DŠ2)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

FJ

2.ZO (2ZF1)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

FJ

2.ZO (2ZF1)+

(DisV)

 

Zajícová Kateřina

1.hod

změna

AJ

1.ZO (1PA3)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

2.ZO (2PA6)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

AJ

1.A (AJ2)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

AJ

1.A (AJ2)

(DisV)

 

Ždimerová Jana

2.hod

změna

ČJK

4.ZO

(DisV)

 
 

3.hod

změna

NJ

1.ZO (1ZN1)+

(DisV)

 
 

5.hod

změna

NJ

2.ZO (2ZN2)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

NJ

2.ZO (2ZN2)+

(DisV)

 
 

7.hod

změna

LV

4.ZO

(DisV)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Ar

ara

(DisV)

změna

Opalko Evgeniya

 
 

2.hod

Zb

prod

(DisV)

změna

Nezbedová Věra

 
 

2.hod

Ar

ara

(DisV)

změna

Opalko Evgeniya

 
 

3.hod

AJ

AJ1

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

3.hod

AJ

AJ2

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

4.hod

AJ

AJ1

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

4.hod

AJ

AJ2

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

5.hod

APs

 

(DisV)

změna

Preislerová Věra

 
 

6.hod

APs

 

(DisV)

změna

Preislerová Věra

 
 

7.hod

TA

 

(DisV)

změna

Široká Lenka

 

1.CR

1.hod

AJ

1PA4

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

1.hod

AJ

1PA6

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

1.hod

AJ

1PA8

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

1.hod

AJ

1PA9

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

2.hod

D

 

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

3.hod

NJ

1ZN1

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

3.hod

NJ

1ZN2

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

3.hod

NJ

1ZN4

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

3.hod

FJ

1ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

3.hod

ŠJ

1ZŠ2

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

3.hod

NJ

1ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

3.hod

NJ

1ZN5

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

4.hod

E

 

(DisV)

změna

Valešová Svatava

 
 

5.hod

M

 

(DisV)

změna

Petrášová Ivana

 
 

6.hod

APs

 

(DisV)

změna

Králová Jana

 
 

7.hod

Ch

 

(DisV)

změna

Lisnerová Magdalena

 
 

9.hod

TV

Chl

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 
 

10.hod

TV

Chl

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 

1.GD

1.hod

AJ

1PA2

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

1.hod

AJ

1PA6

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

1.hod

AJ

1PA8

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

1.hod

AJ

1PA1

(DisV)

supluje

Holubová Eva

(Hd)

 

2.hod

F

 

(DisV)

změna

Petrášová Ivana

 
 

3.hod

NJ

1ZN2

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

3.hod

NJ

1ZN4

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

3.hod

ŠJ

1ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

3.hod

FJ

1ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

3.hod

RJ

1ZR1

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

3.hod

NJ

1ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

3.hod

NJ

1ZN5

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

4.hod

M

 

(DisV)

změna

Petrášová Ivana

 
 

5.hod

LV

 

(DisV)

změna

Hrubá Světlana

 
 

6.hod

Ch

 

(DisV)

změna

Lisnerová Magdalena

 
 

7.hod

D

 

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 

1.MI

1.hod

AJ

1PA2

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

1.hod

AJ

1PA3

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

1.hod

AJ

1PA5

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

1.hod

AJ

1PA6

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

1.hod

AJ

1PA7

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

2.hod

IMT

MT

(DisV)

změna

Vrobel Vojtěch

 
 

2.hod

Te

DI

(DisV)

změna

Krčmaříková Pavla

 
 

3.hod

NJ

1ZN1

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

3.hod

NJ

1ZN4

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

3.hod

ŠJ

1ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

3.hod

FJ

1ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

3.hod

RJ

1ZR1

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

3.hod

NJ

1ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

3.hod

NJ

1ZN5

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

5.hod

Fo

MT

(DisV)

změna

Šobrová Tereza

 
 

5.hod

PT

DI

(DisV)

změna

Krčmaříková Pavla

 
 

6.hod

Fo

MT

(DisV)

změna

Šobrová Tereza

 
 

6.hod

PT

DI

(DisV)

změna

Krčmaříková Pavla

 
 

7.hod

PT

DI

(DisV)

změna

Krčmaříková Pavla

 
 

7.hod

PG

MT

(DisV)

změna

Sadská Monika

 
 

8.hod

VP

DI

(DisV)

změna

Korec Lukáš

 
 

8.hod

PG

MT

(DisV)

změna

Sadská Monika

 
 

9.hod

VP

DI

(DisV)

změna

Korec Lukáš

 
 

9.hod

PG

MT

(DisV)

změna

Sadská Monika

 
 

10.hod

VP

DI

(DisV)

změna

Korec Lukáš

 

1.VO

1.hod

AJ

1PA2

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

1.hod

AJ

1PA4

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

1.hod

AJ

1PA5

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

1.hod

AJ

1PA6

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

1.hod

AJ

1PA7

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

2.hod

M

 

(DisV)

změna

Boušková Martina

 
 

3.hod

NJ

1ZN1

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

3.hod

NJ

1ZN2

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

3.hod

FJ

1ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

3.hod

RJ

1ZR1

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

3.hod

ŠJ

1ZŠ2

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

3.hod

NJ

1ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

3.hod

NJ

1ZN5

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

4.hod

TA

 

(DisV)

změna

Široká Lenka

 
 

5.hod

IKT

1.sk

(DisV)

změna

Vrobel Vojtěch

 
 

5.hod

IKT

2.sk

(DisV)

změna

Jandová Lada

 
 

6.hod

IKT

1.sk

(DisV)

změna

Vrobel Vojtěch

 
 

6.hod

IKT

2.sk

(DisV)

změna

Jandová Lada

 
 

7.hod

LV

 

(DisV)

změna

Králová Jana

 
 

9.hod

TV

Chl

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 
 

10.hod

TV

Chl

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 

1.ZO

1.hod

AJ

1PA3

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

1.hod

AJ

1PA6

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

1.hod

AJ

1PA1

(DisV)

supluje

Holubová Eva

(Hd)

 

1.hod

AJ

1PA9

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

2.hod

TA

 

(DisV)

změna

Ježková Danuše

 
 

3.hod

NJ

1ZN1

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

3.hod

NJ

1ZN2

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

3.hod

NJ

1ZN4

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

3.hod

FJ

1ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

3.hod

ŠJ

1ZŠ2

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

3.hod

NJ

1ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

3.hod

NJ

1ZN5

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

4.hod

ZEB

 

(DisV)

změna

Lisnerová Magdalena

 
 

5.hod

M

 

(DisV)

změna

Eder Zdeněk

 
 

6.hod

E

 

(DisV)

změna

Šimánková Andrea

 
 

7.hod

F

 

(DisV)

změna

Petrášová Ivana

 
 

9.hod

TV

Chl

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 
 

10.hod

TV

Chl

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 

2.A

1.hod

ObP

prod

(DisV)

změna

Petrášová Ivana

 
 

1.hod

Zb

ara

(DisV)

změna

Nezbedová Věra

 
 

2.hod

M

 

(DisV)

změna

Eder Zdeněk

 
 

3.hod

APs

 

(DisV)

změna

Preislerová Věra

 
 

4.hod

Zb

prod

(DisV)

změna

Nezbedová Věra

 
 

4.hod

Pr

ara

(DisV)

změna

Hromířová Magdalena

 
 

5.hod

OP

prod

(DisV)

změna

Nezbedová Věra

 
 

5.hod

Pr

ara

(DisV)

změna

Hromířová Magdalena

 
 

6.hod

OP

prod

(DisV)

změna

Nezbedová Věra

 
 

6.hod

ara

(DisV)

změna

Opalko Evgeniya

 
 

7.hod

Zb

prod

(DisV)

změna

Nezbedová Věra

 
 

7.hod

ara

(DisV)

změna

Opalko Evgeniya

 

2.CR

1.hod

EpK

 

(DisV)

změna

Ježková Danuše

 
 

2.hod

AJ

2PA1

(DisV)

změna

Vroblová Taťána

 
 

2.hod

AJ

2PA4

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

2.hod

AJ

2PA5

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

2.hod

AJ

2PA6

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

2.hod

AJ

2PA7

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

2.hod

AJ

2PA8

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

2.hod

AJ

2PA9

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

3.hod

IKT

1.sk

(DisV)

změna

Vrobel Vojtěch

 
 

3.hod

IKT

2.sk

(DisV)

změna

Jandová Lada

 
 

4.hod

IKT

1.sk

(DisV)

změna

Vrobel Vojtěch

 
 

4.hod

IKT

2.sk

(DisV)

změna

Jandová Lada

 
 

5.hod

NJ

2ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

5.hod

NJ

2ZN2

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

5.hod

NJ

2ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

5.hod

NJ

2ZN5

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

5.hod

FJ

2ZF1

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

5.hod

ŠJ

2ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

6.hod

NJ

2ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

6.hod

NJ

2ZN2

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

6.hod

NJ

2ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

6.hod

NJ

2ZN5

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

6.hod

FJ

2ZF1

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

6.hod

ŠJ

2ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

7.hod

PK

 

(DisV)

změna

Preislerová Věra

 
 

9.hod

TV

Chl

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 
 

10.hod

TV

Chl

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 

2.GD

1.hod

ON

 

(DisV)

změna

Hrubá Světlana

 
 

2.hod

AJ

2PA3

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

2.hod

AJ

2PA4

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

2.hod

AJ

2PA5

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

2.hod

AJ

2PA6

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

2.hod

AJ

2PA7

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

3.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Havrdová Klára

 
 

4.hod

M

 

(DisV)

změna

Eder Zdeněk

 
 

5.hod

NJ

2ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

5.hod

NJ

2ZN2

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

5.hod

NJ

2ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

5.hod

NJ

2ZN5

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

5.hod

FJ

2ZF1

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

5.hod

RJ

2ZR1

(DisV)

supluje

Peteříková Renáta

(Hd)

 

5.hod

ŠJ

2ZŠ2

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

6.hod

NJ

2ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

6.hod

NJ

2ZN2

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

6.hod

NJ

2ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

6.hod

NJ

2ZN5

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

6.hod

FJ

2ZF1

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

6.hod

RJ

2ZR1

(DisV)

supluje

Peteříková Renáta

(Hd)

 

6.hod

ŠJ

2ZŠ2

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

7.hod

DU

 

(DisV)

změna

Hromířová Magdalena

 

2.MI

1.hod

ZEB

 

(DisV)

změna

Lisnerová Magdalena

 
 

2.hod

AJ

2PA1

(DisV)

změna

Vroblová Taťána

 
 

2.hod

AJ

2PA3

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

2.hod

AJ

2PA4

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

2.hod

AJ

2PA5

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

2.hod

AJ

2PA8

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

2.hod

AJ

2PA9

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

2.hod

AJ

2PA2

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

3.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

4.hod

ON

 

(DisV)

změna

Hrubá Světlana

 
 

5.hod

NJ

2ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

5.hod

NJ

2ZN2

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

5.hod

NJ

2ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

5.hod

NJ

2ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

5.hod

NJ

2ZN5

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

5.hod

FJ

2ZF1

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

5.hod

RJ

2ZR1

(DisV)

supluje

Peteříková Renáta

(Hd)

 

5.hod

ŠJ

2ZŠ2

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

6.hod

NJ

2ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

6.hod

NJ

2ZN2

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

6.hod

NJ

2ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

6.hod

NJ

2ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

6.hod

NJ

2ZN5

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

6.hod

FJ

2ZF1

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

6.hod

RJ

2ZR1

(DisV)

supluje

Peteříková Renáta

(Hd)

 

6.hod

ŠJ

2ZŠ2

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

8.hod

VP

DI

(DisV)

změna

Prosková Hana

 
 

8.hod

PG

MT

(DisV)

změna

Hromířová Magdalena

 
 

9.hod

VP

DI

(DisV)

změna

Prosková Hana

 
 

9.hod

PG

MT

(DisV)

změna

Hromířová Magdalena

 
 

10.hod

VP

DI

(DisV)

změna

Prosková Hana

 
 

10.hod

PG

MT

(DisV)

změna

Hromířová Magdalena

 

2.VO

1.hod

M

 

(DisV)

změna

Eder Zdeněk

 
 

2.hod

AJ

2PA6

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

2.hod

AJ

2PA8

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

2.hod

AJ

2PA9

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

2.hod

AJ

2PA2

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

3.hod

EpK

 

(DisV)

změna

Široká Lenka

 
 

4.hod

LV

 

(DisV)

změna

Králová Jana

 
 

5.hod

NJ

2ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

5.hod

NJ

2ZN2

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

5.hod

NJ

2ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

5.hod

NJ

2ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

5.hod

FJ

2ZF1

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

5.hod

RJ

2ZR1

(DisV)

supluje

Peteříková Renáta

(Hd)

 

5.hod

ŠJ

2ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

6.hod

NJ

2ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

6.hod

NJ

2ZN2

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

6.hod

NJ

2ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

6.hod

NJ

2ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

6.hod

FJ

2ZF1

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

6.hod

RJ

2ZR1

(DisV)

supluje

Peteříková Renáta

(Hd)

 

6.hod

ŠJ

2ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

7.hod

ON

 

(DisV)

změna

Hrubá Světlana

 
 

9.hod

TV

Chl

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 
 

10.hod

TV

Chl

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 

2.ZO

1.hod

M

 

(DisV)

změna

Boušková Martina

 
 

2.hod

AJ

2PA1

(DisV)

změna

Vroblová Taťána

 
 

2.hod

AJ

2PA3

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

2.hod

AJ

2PA4

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

2.hod

AJ

2PA5

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

2.hod

AJ

2PA6

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

2.hod

AJ

2PA7

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

2.hod

AJ

2PA2

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

3.hod

RJ

2DR2

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

3.hod

ŠJ

2DŠ2

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

4.hod

Úč

 

(DisV)

změna

Šimánková Andrea

 
 

5.hod

NJ

2ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

5.hod

NJ

2ZN2

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

5.hod

NJ

2ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

5.hod

NJ

2ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

5.hod

NJ

2ZN5

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

5.hod

FJ

2ZF1

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

5.hod

RJ

2ZR1

(DisV)

supluje

Peteříková Renáta

(Hd)

 

5.hod

ŠJ

2ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

6.hod

NJ

2ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

6.hod

NJ

2ZN2

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

6.hod

NJ

2ZN3

(DisV)

změna

Baumruková Jitka

 
 

6.hod

NJ

2ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

6.hod

NJ

2ZN5

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

6.hod

FJ

2ZF1

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

6.hod

RJ

2ZR1

(DisV)

supluje

Peteříková Renáta

(Hd)

 

6.hod

ŠJ

2ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

7.hod

ZZO

 

(DisV)

změna

Janoušek Josef

 
 

9.hod

TV

Chl

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 
 

10.hod

TV

Chl

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 

3.CR

1.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Králová Jana

 
 

2.hod

ON

 

(DisV)

změna

Hrubá Světlana

 
 

3.hod

M

 

(DisV)

změna

Petrášová Ivana

 
 

4.hod

RJ

3DR1

(DisV)

supluje

Kubálková Hana

(Hd)

 

4.hod

ŠJ

3DŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

5.hod

LV

 

(DisV)

změna

Králová Jana

 
 

6.hod

SCR

 

(DisV)

změna

Dyntarová Marie

 
 

7.hod

SCR

 

(DisV)

změna

Dyntarová Marie

 

3.GD

1.hod

GDN

2.sk

(DisV)

změna

Beran Lukáš

 
 

2.hod

GDN

2.sk

(DisV)

změna

Beran Lukáš

 
 

2.hod

VT

1.sk

(DisV)

změna

Prosková Hana

 
 

3.hod

GDN

2.sk

(DisV)

změna

Beran Lukáš

 
 

3.hod

VT

1.sk

(DisV)

změna

Prosková Hana

 
 

4.hod

M3D

1.sk

(DisV)

změna

Toušová Jana

 
 

4.hod

VT

2.sk

(DisV)

změna

Prosková Hana

 
 

5.hod

M3D

1.sk

(DisV)

změna

Toušová Jana

 
 

5.hod

VT

2.sk

(DisV)

změna

Prosková Hana

 
 

6.hod

M3D

1.sk

(DisV)

změna

Toušová Jana

 
 

7.hod

PG

2.sk

(DisV)

změna

Pejřimovská Tereza

 
 

8.hod

PG

2.sk

(DisV)

změna

Pejřimovská Tereza

 
 

8.hod

GDN

1.sk

(DisV)

změna

Beran Lukáš

 
 

9.hod

PG

2.sk

(DisV)

změna

Pejřimovská Tereza

 
 

9.hod

GDN

1.sk

(DisV)

změna

Beran Lukáš

 
 

10.hod

GDN

1.sk

(DisV)

změna

Beran Lukáš

 

3.MI

1.hod

DIN

DI

(DisV)

změna

Toušová Jana

 
 

2.hod

Fo

MT

(DisV)

změna

Šobrová Tereza

 
 

2.hod

DIN

DI

(DisV)

změna

Toušová Jana

 
 

3.hod

Fo

MT

(DisV)

změna

Šobrová Tereza

 
 

3.hod

DIN

DI

(DisV)

změna

Toušová Jana

 
 

4.hod

A

MT

(DisV)

změna

Hlaváč Marek

 
 

4.hod

Te

DI

(DisV)

změna

Korec Lukáš

 
 

5.hod

A

MT

(DisV)

změna

Hlaváč Marek

 
 

5.hod

FK

DI

(DisV)

změna

Brosch Jan Adam

 
 

6.hod

A

MT

(DisV)

změna

Hlaváč Marek

 
 

6.hod

FK

DI

(DisV)

změna

Brosch Jan Adam

 
 

7.hod

FK

DI

(DisV)

změna

Brosch Jan Adam

 

3.VO

1.hod

E

 

(DisV)

změna

Kapicová Ivana

 
 

2.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Králová Jana

 
 

3.hod

TV

Dív

(DisV)

změna

Janoušek Josef

 
 

4.hod

TV

Dív

(DisV)

změna

Janoušek Josef

 
 

5.hod

M

 

(DisV)

změna

Boušková Martina

 
 

6.hod

EpK

 

(DisV)

změna

Široká Lenka

 
 

7.hod

E

 

(DisV)

změna

Kapicová Ivana

 

3.ZO

1.hod

Px

 

(DisV)

změna

Lisnerová Ivana

 
 

2.hod

Px

 

(DisV)

změna

Lisnerová Ivana

 
 

3.hod

Px

 

(DisV)

změna

Lisnerová Ivana

 
 

4.hod

Px

 

(DisV)

změna

Lisnerová Ivana

 
 

5.hod

Px

 

(DisV)

změna

Lisnerová Ivana

 
 

6.hod

Px

 

(DisV)

změna

Lisnerová Ivana

 

4.CR

2.hod

Úč

1.sk

(DisV)

změna

Kapicová Ivana

 
 

3.hod

SCR

 

(DisV)

změna

Dyntarová Marie

 
 

4.hod

RJ

4ZR1

(DisV)

změna

Havrdová Klára

 
 

5.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Havrdová Klára

 
 

6.hod

LV

 

(DisV)

změna

Havrdová Klára

 

4.GD

1.hod

GDN

1.sk

(DisV)

změna

Pejřimovská Tereza

 
 

1.hod

LV

2.sk

(DisV)

změna

Havrdová Klára

 
 

2.hod

GDN

1.sk

(DisV)

změna

Pejřimovská Tereza

 
 

8.hod

WD

1.sk

(DisV)

změna

Hlaváč Marek

 
 

9.hod

WD

1.sk

(DisV)

změna

Hlaváč Marek

 
 

10.hod

WD

1.sk

(DisV)

změna

Hlaváč Marek

 

4.MI

1.hod

WDMA

MT

(DisV)

změna

Hlaváč Marek

 
 

1.hod

DIN

DI

(DisV)

změna

Lišková Lenka

 
 

2.hod

WDMA

MT

(DisV)

změna

Hlaváč Marek

 
 

2.hod

DIN

DI

(DisV)

změna

Lišková Lenka

 
 

3.hod

WDMA

MT

(DisV)

změna

Hlaváč Marek

 
 

3.hod

DIN

DI

(DisV)

změna

Lišková Lenka

 
 

4.hod

NJ

4ZN5

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

5.hod

FS

MT

(DisV)

změna

Mašek Jan

 
 

6.hod

FS

MT

(DisV)

změna

Mašek Jan

 
 

8.hod

Te

DI

(DisV)

změna

Lišková Lenka

 

4.VO

5.hod

P

 

(DisV)

změna

Lisnerová Magdalena

 
 

6.hod

E

 

(DisV)

změna

Kapicová Ivana

 
 

7.hod

Mg

 

(DisV)

změna

Šimánková Andrea

 

4.ZO

2.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

3.hod

EZO

 

(DisV)

změna

Lauseckerová Jitka

 
 

4.hod

NJ

4ZN5

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

5.hod

Úč

2.sk

(DisV)

změna

Dyntarová Marie

 
 

5.hod

Úč

1.sk

(DisV)

změna

Kapicová Ivana

 
 

7.hod

LV

 

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

8.hod

Px

1.sk

(DisV)

změna

Kapicová Ivana

 
 

8.hod

Px

2.sk

(DisV)

změna

Šimánková Andrea

 
 

9.hod

Px

1.sk

(DisV)

změna

Kapicová Ivana

 
 

9.hod

Px

2.sk

(DisV)

změna

Šimánková Andrea

 
 

10.hod

Px

1.sk

(DisV)

změna

Kapicová Ivana

 
 

10.hod

Px

2.sk

(DisV)

změna

Šimánková Andrea

 

 

 

Suplování:   Čtvrtek 18.3.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 12.3.2021

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Hadingerová Dana (N)

Bje

Hr

Hr

Bo

....

Bje

Hr

       

Přibáňová Adéla (N)

Kc

Kc

Kc

Kc

Kc

-

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Béjar López Jamiro Edwin

1.hod

supl. (Hd N)

AJ

3.MI (3PA6)

(DisV)

přespočetná hod.

 

4.hod

změna

ŠJ

3.ZO (3ZŠ1)+

(DisV)

 
 

6.hod

supl. (Hd N)

KAJ

3.MI (3KA6)

(DisV)

přespočetná hod.

Beran Lukáš

9.hod

změna

3.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

3.GD (1.sk)

(DisV)

 

Borkovcová Markéta

2.hod

změna

AJ

4.ZO (4PA1)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

AJ

4.ZO (4PA1)

(DisV)

 
 

4.hod

supl. (Hd N)

RJ

3.ZO (3ZR1)+

(DisV)

přespočetná hod.

 

6.hod

změna

RJ

2.CR (2DR1)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

KAJ

4.ZO (4KA1)

(DisV)

 

Boušková Martina

1.hod

změna

ObP

1.A (prod)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

M

2.ZO

(DisV)

 
 

3.hod

změna

M

3.ZO

(DisV)

 
 

4.hod

změna

M

1.MI

(DisV)

 

Brosch Jan Adam

8.hod

změna

VPm

1.MI (MT)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

VPm

1.MI (MT)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

VPm

1.MI (MT)

(DisV)

 

Dyntarová Marie

2.hod

změna

Úč

3.CR (2.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

Úč

3.CR (2.sk)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

SCR

4.CR

(DisV)

 

Eder Zdeněk

2.hod

změna

M

1.ZO

(DisV)

 
 

3.hod

změna

M

2.VO

(DisV)

 
 

6.hod

změna

M

2.VO

(DisV)

 
 

7.hod

změna

M

2.MI

(DisV)

 

Havrdová Klára

1.hod

změna

ČJK

2.ZO

(DisV)

 
 

2.hod

změna

LV

3.MI

(DisV)

 
 

5.hod

změna

RJ

4.CR (4ZR1)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

LV

4.GD

(DisV)

 
 

7.hod

změna

LV

2.ZO

(DisV)

 

Holubová Eva

1.hod

změna

AJ

3.ZO (3PA1)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

4.CR (4PA7)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

AJ

4.CR (4PA7)+

(DisV)

 
 

4.hod

změna

FJ

3.ZO (3ZF1)+

(DisV)

 
 

7.hod

změna

KAJ

4.VO (4KA7)+

(DisV)

 

Holý Luděk

2.hod

změna

AJ

4.MI (4PA2)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

AJ

4.MI (4PA2)+

(DisV)

 
 

5.hod

změna

LV

3.GD

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ČJK

3.GD

(DisV)

 

Hromířová Magdalena

3.hod

změna

Pr

2.A (prod)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

Pr

2.A (prod)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

DU

2.GD

(DisV)

 

Hrubá Světlana

6.hod

změna

ČJK

4.MI

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ČJL

1.A

(DisV)

 

Hrušková Helena

2.hod

supl. (Hd N)

AJ

4.CR (4PA8)+

(DisV)

přespočetná hod.

 

3.hod

supl. (Hd N)

AJ

4.CR (4PA8)+

(DisV)

přespočetná hod.

 

4.hod

změna

NJ

3.ZO (3ZN2)+

(DisV)

 
 

5.hod

změna

NJ

4.ZO (4ZN5)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

KAJ

3.VO (3KA1)+

(DisV)

 
 

7.hod

spojeno (Hd N)

KAJ

4.CR (4KA8)+

(DisV)

 
 

7.hod

změna

KAJ

4.VO (4KA5)+

(DisV)

 

Jandová Lada

3.hod

změna

IKT

2.ZO (2.sk)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

IKT

2.ZO (2.sk)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

IKT

1.A (1.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

IKT

1.A (1.sk)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

IMT

1.MI (DI)

(DisV)

 

Janoušek Josef

5.hod

změna

TV

1.ZO (Dív)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

TV

1.ZO (Dív)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

TV

2.A

(DisV)

 
 

8.hod

změna

TV

2.A

(DisV)

 

Ježková Danuše

4.hod

změna

Mk

4.ZO

(DisV)

 
 

5.hod

změna

EpK

3.CR

(DisV)

 
 

6.hod

změna

TA

2.A

(DisV)

 
 

7.hod

změna

TA

1.ZO

(DisV)

 

Kalabzová Tereza

1.hod

změna

A

2.MI (MT)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

A

2.MI (MT)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

A

2.MI (MT)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

DFo

2.MI (DI)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

DFo

2.MI (DI)

(DisV)

 

Kapicová Ivana

2.hod

změna

Úč

3.VO (1.sk)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

Úč

4.VO (2.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

Úč

4.ZO (1.sk)

(DisV)

 

Kopecký Petr

1.hod

změna

AJ

3.ZO (3PA2)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ČJK

2.CR

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ČJK

1.MI

(DisV)

 
 

6.hod

změna

KAJ

3.ZO (3KA2)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

KAJ

4.VO (4KA2)+

(DisV)

 

Krčmaříková Pavla

1.hod

změna

PD

2.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

PD

2.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

PD

2.GD (1.sk)

(DisV)

 

Khinová Jana

1.hod

změna

AJ

3.ZO (3PA3)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

4.CR (4PA4)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

AJ

4.CR (4PA4)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

KAJ

3.ZO (3KA3)+

(DisV)

 
 

7.hod

změna

KAJ

4.VO (4KA4)+

(DisV)

 

Klesová Marie

1.hod

změna

M

2.CR

(DisV)

 
 

2.hod

změna

TA

1.CR

(DisV)

nadúvazková hodina

 

3.hod

změna

M

2.CR

(DisV)

nadúvazková hodina

Korec Lukáš

1.hod

supl. (Pb N)

Te

2.MI (DI)

(DisV)

přespočetná hod.

 

2.hod

supl. (Pb N)

Te

2.MI (DI)

(DisV)

přespočetná hod.

 

3.hod

supl. (Pb N)

KP

2.MI (DI)

(DisV)

přespočetná hod.

 

4.hod

supl. (Pb N)

KP

2.MI (DI)

(DisV)

přespočetná hod.

 

5.hod

supl. (Pb N)

KP

2.MI (DI)

(DisV)

přespočetná hod.

 

6.hod

změna

DU

2.MI

(DisV)

 
 

8.hod

změna

KP

3.MI (DI)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

KP

3.MI (DI)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

KP

3.MI (DI)

(DisV)

 

Králová Jana

1.hod

změna

ČJK

1.CR

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ČJK

2.VO

(DisV)

 
 

3.hod

změna

LV

3.VO

(DisV)

 
 

4.hod

změna

LV

1.CR

(DisV)

 
 

5.hod

změna

LV

2.VO

(DisV)

 
 

7.hod

změna

LV

3.CR

(DisV)

nadúvazková hodina

Kubálková Hana

4.hod

změna

NJ

3.ZO (3ZN1)+

(DisV)

 
 

7.hod

změna

RJ

3.ZO (3DR2)

(DisV)

 

Kuchtová Anna Božena

1.hod

změna

DU

4.MI

(DisV)

 
 

3.hod

změna

DU

3.GD

(DisV)

 
 

4.hod

změna

DU

4.GD

(DisV)

 
 

5.hod

změna

DU

3.MI

(DisV)

 

Lauseckerová Jitka

1.hod

změna

EZO

4.ZO

(DisV)

 
 

2.hod

změna

E

2.A

(DisV)

 
 

3.hod

změna

Px

2.ZO (1.sk)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

Px

2.ZO (1.sk)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

E

2.CR

(DisV)

 
 

6.hod

změna

Mk

4.CR

(DisV)

 
 

7.hod

změna

E

2.VO

(DisV)

 

Lisnerová Magdalena

2.hod

změna

P

3.ZO

(DisV)

 
 

3.hod

změna

Ch

1.MI

(DisV)

 
 

4.hod

změna

Zb

2.VO

(DisV)

 

Mašek Jan

4.hod

změna

Fo

2.MI (MT)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

Fo

2.MI (MT)

(DisV)

 

Němejc Tomáš

4.hod

změna

GUT

2.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

GUT

2.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

GUT

2.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

VP

1.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

VP

1.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

VP

1.GD (1.sk)

(DisV)

nadúvazková hodina

Nezbedová Věra

1.hod

změna

Ch

1.ZO

(DisV)

 
 

2.hod

změna

Zb

1.A (prod)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

Zb

3.VO

(DisV)

 

Nováková Romana

4.hod

změna

NJ

3.ZO (3ZN3)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ŠJ

2.CR (2DŠ1)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ŠJ

3.ZO (3DŠ2)

(DisV)

 

Opalko Evgeniya

1.hod

změna

1.A (ara)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

1.A (ara)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

OK

2.A (ara)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

OK

2.A (ara)

(DisV)

 

Peteříková Renáta

1.hod

změna

AJ

3.CR (3PA4)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

DK

2.CR

(DisV)

 
 

3.hod

změna

D

1.CR

(DisV)

 
 

4.hod

změna

D

1.ZO

(DisV)

 
 

6.hod

změna

KAJ

3.CR (3KA4)

(DisV)

 

Petrášová Ivana

5.hod

změna

F

1.CR

(DisV)

 
 

6.hod

změna

F

1.MI

(DisV)

 
 

7.hod

změna

M

1.CR

(DisV)

 

Prosková Hana

4.hod

změna

VP

2.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

VP

2.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

VP

2.GD (2.sk)

(DisV)

 

Radová Pavlína

1.hod

změna

TV

1.MI

(DisV)

 
 

2.hod

změna

TV

1.MI

(DisV)

 
 

3.hod

změna

TV

1.A

(DisV)

 
 

4.hod

změna

TV

1.A

(DisV)

 

Sadská Monika

1.hod

změna

PG

2.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

PG

2.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

PG

2.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

PD

1.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

PD

1.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

PD

1.GD (2.sk)

(DisV)

 

Šimánková Andrea

1.hod

změna

Úč

2.VO (2.sk)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

Úč

3.VO (2.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

E

1.ZO

(DisV)

 
 

5.hod

změna

Úč

2.ZO

(DisV)

 
 

6.hod

změna

E

2.ZO

(DisV)

 

Šobrová Tereza

2.hod

změna

DFo

1.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

DFo

1.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

DFo

1.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

DFo

1.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

DFo

3.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

DFo

3.GD (2.sk)

(DisV)

 

Štverák Vladimír

2.hod

změna

ON

3.GD

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ON

3.MI

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ON

3.ZO

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ON

3.VO

(DisV)

 
 

9.hod

změna

TV

3.ZO (Chl)+

(DisV)

 
 

10.hod

změna

TV

3.ZO (Chl)+

(DisV)

 

Valešová Svatava

1.hod

změna

Úč

2.VO (1.sk)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

Úč

3.CR (1.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

Úč

3.CR (1.sk)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

Úč

4.VO (1.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

E

1.CR

(DisV)

 

Veselá Vendula

1.hod

změna

AJ

3.VO (3PA8)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

4.CR (4PA3)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

AJ

4.CR (4PA3)+

(DisV)

 
 

5.hod

změna

AJ

2.A (2.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

KAJ

3.VO (3KA8)+

(DisV)

 
 

7.hod

změna

KAJ

4.ZO (4KA3)+

(DisV)

 

Vlková Klára

2.hod

změna

1.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

1.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

1.GD (1.sk)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

1.GD (1.sk)

(DisV)

 

Vostrá Eva

4.hod

změna

NJ

3.ZO (3ZN4)+

(DisV)

 

Vrobel Vojtěch

1.hod

změna

IMT

1.GD (2.sk)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

IKT

1.A (2.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

IKT

1.A (2.sk)

(DisV)

 

Vroblová Taťána

1.hod

změna

AJ

3.GD (3PA7)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

4.GD (4PA5)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

AJ

4.GD (4PA5)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

KAJ

3.GD (3KA7)

(DisV)

 

Webb Edita

1.hod

změna

AJ

3.MI (3PA5)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

4.VO (4PA9)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

AJ

4.VO (4PA9)+

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ŠJ

3.VO (3ZŠ2)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

KAJ

3.MI (3KA5)+

(DisV)

 
 

7.hod

změna

KAJ

4.VO (4KA9)+

(DisV)

nadúvazková hodina

Zajícová Kateřina

1.hod

změna

AJ

3.ZO (3PA9)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

4.ZO (4PA6)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

AJ

4.ZO (4PA6)+

(DisV)

 
 

5.hod

změna

AJ

2.A (1.sk)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

KAJ

3.ZO (3KA9)+

(DisV)

 
 

7.hod

změna

KAJ

4.ZO (4KA6)+

(DisV)

 

Ždimerová Jana

4.hod

změna

NJ

3.ZO (3ZN5)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

LV

4.ZO (2.sk)

(DisV)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

ObP

prod

(DisV)

změna

Boušková Martina

 
 

1.hod

ara

(DisV)

změna

Opalko Evgeniya

 
 

2.hod

Zb

prod

(DisV)

změna

Nezbedová Věra

 
 

2.hod

ara

(DisV)

změna

Opalko Evgeniya

 
 

3.hod

TV

 

(DisV)

změna

Radová Pavlína

 
 

4.hod

TV

 

(DisV)

změna

Radová Pavlína

 
 

5.hod

IKT

1.sk

(DisV)

změna

Jandová Lada

 
 

5.hod

IKT

2.sk

(DisV)

změna

Vrobel Vojtěch

 
 

6.hod

IKT

1.sk

(DisV)

změna

Jandová Lada

 
 

6.hod

IKT

2.sk

(DisV)

změna

Vrobel Vojtěch

 
 

7.hod

ČJL

 

(DisV)

změna

Hrubá Světlana

 

1.CR

1.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Králová Jana

 
 

2.hod

TA

 

(DisV)

změna

Klesová Marie

 
 

3.hod

D

 

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

4.hod

LV

 

(DisV)

změna

Králová Jana

 
 

5.hod

F

 

(DisV)

změna

Petrášová Ivana

 
 

6.hod

E

 

(DisV)

změna

Valešová Svatava

 
 

7.hod

M

 

(DisV)

změna

Petrášová Ivana

 

1.GD

1.hod

IMT

2.sk

(DisV)

změna

Vrobel Vojtěch

 
 

2.hod

DFo

1.sk

(DisV)

změna

Šobrová Tereza

 
 

2.hod

2.sk

(DisV)

změna

Vlková Klára

 
 

3.hod

DFo

1.sk

(DisV)

změna

Šobrová Tereza

 
 

3.hod

2.sk

(DisV)

změna

Vlková Klára

 
 

4.hod

DFo

2.sk

(DisV)

změna

Šobrová Tereza

 
 

4.hod

1.sk

(DisV)

změna

Vlková Klára

 
 

5.hod

DFo

2.sk

(DisV)

změna

Šobrová Tereza

 
 

5.hod

1.sk

(DisV)

změna

Vlková Klára

 
 

7.hod

VP

1.sk

(DisV)

změna

Němejc Tomáš

 
 

7.hod

PD

2.sk

(DisV)

změna

Sadská Monika

 
 

8.hod

VP

1.sk

(DisV)

změna

Němejc Tomáš

 
 

8.hod

PD

2.sk

(DisV)

změna

Sadská Monika

 
 

9.hod

VP

1.sk

(DisV)

změna

Němejc Tomáš

 
 

9.hod

PD

2.sk

(DisV)

změna

Sadská Monika

 

1.MI

1.hod

TV

 

(DisV)

změna

Radová Pavlína

 
 

2.hod

TV

 

(DisV)

změna

Radová Pavlína

 
 

3.hod

Ch

 

(DisV)

změna

Lisnerová Magdalena

 
 

4.hod

M

 

(DisV)

změna

Boušková Martina

 
 

5.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

6.hod

F

 

(DisV)

změna

Petrášová Ivana

 
 

7.hod

IMT

DI

(DisV)

změna

Jandová Lada

 
 

8.hod

VPm

MT

(DisV)

změna

Brosch Jan Adam

 
 

9.hod

VPm

MT

(DisV)

změna

Brosch Jan Adam

 
 

10.hod

VPm

MT

(DisV)

změna

Brosch Jan Adam

 

1.ZO

1.hod

Ch

 

(DisV)

změna

Nezbedová Věra

 
 

2.hod

M

 

(DisV)

změna

Eder Zdeněk

 
 

3.hod

E

 

(DisV)

změna

Šimánková Andrea

 
 

4.hod

D

 

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

5.hod

TV

Dív

(DisV)

změna

Janoušek Josef

 
 

6.hod

TV

Dív

(DisV)

změna

Janoušek Josef

 
 

7.hod

TA

 

(DisV)

změna

Ježková Danuše

 

2.A

2.hod

E

 

(DisV)

změna

Lauseckerová Jitka

 
 

3.hod

OK

ara

(DisV)

změna

Opalko Evgeniya

 
 

3.hod

Pr

prod

(DisV)

změna

Hromířová Magdalena

 
 

4.hod

OK

ara

(DisV)

změna

Opalko Evgeniya

 
 

4.hod

Pr

prod

(DisV)

změna

Hromířová Magdalena

 
 

5.hod

AJ

1.sk

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

5.hod

AJ

2.sk

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

6.hod

TA

 

(DisV)

změna

Ježková Danuše

 
 

7.hod

TV

 

(DisV)

změna

Janoušek Josef

 
 

8.hod

TV

 

(DisV)

změna

Janoušek Josef

 

2.CR

1.hod

M

 

(DisV)

změna

Klesová Marie

 
 

2.hod

DK

 

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

3.hod

M

 

(DisV)

změna

Klesová Marie

 
 

4.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

5.hod

E

 

(DisV)

změna

Lauseckerová Jitka

 
 

6.hod

RJ

2DR1

(DisV)

změna

Borkovcová Markéta

 
 

6.hod

ŠJ

2DŠ1

(DisV)

změna

Nováková Romana

 

2.GD

1.hod

PD

1.sk

(DisV)

změna

Krčmaříková Pavla

 
 

1.hod

PG

2.sk

(DisV)

změna

Sadská Monika

 
 

2.hod

PD

1.sk

(DisV)

změna

Krčmaříková Pavla

 
 

2.hod

PG

2.sk

(DisV)

změna

Sadská Monika

 
 

3.hod

PD

1.sk

(DisV)

změna

Krčmaříková Pavla

 
 

3.hod

PG

2.sk

(DisV)

změna

Sadská Monika

 
 

4.hod

VP

2.sk

(DisV)

změna

Prosková Hana

 
 

4.hod

GUT

1.sk

(DisV)

změna

Němejc Tomáš

 
 

5.hod

VP

2.sk

(DisV)

změna

Prosková Hana

 
 

5.hod

GUT

1.sk

(DisV)

změna

Němejc Tomáš

 
 

6.hod

VP

2.sk

(DisV)

změna

Prosková Hana

 
 

6.hod

GUT

1.sk

(DisV)

změna

Němejc Tomáš

 
 

7.hod

DU

 

(DisV)

změna

Hromířová Magdalena

 

2.MI

1.hod

A

MT

(DisV)

změna

Kalabzová Tereza

 
 

1.hod

Te

DI

(DisV)

supluje

Korec Lukáš

(Pb)

 

2.hod

A

MT

(DisV)

změna

Kalabzová Tereza

 
 

2.hod

Te

DI

(DisV)

supluje

Korec Lukáš

(Pb)

 

3.hod

A

MT

(DisV)

změna

Kalabzová Tereza

 
 

3.hod

KP

DI

(DisV)

supluje

Korec Lukáš

(Pb)

 

4.hod

Fo

MT

(DisV)

změna

Mašek Jan

 
 

4.hod

KP

DI

(DisV)

supluje

Korec Lukáš

(Pb)

 

5.hod

Fo

MT

(DisV)

změna

Mašek Jan

 
 

5.hod

KP

DI

(DisV)

supluje

Korec Lukáš

(Pb)

 

6.hod

DU

 

(DisV)

změna

Korec Lukáš

 
 

7.hod

M

 

(DisV)

změna

Eder Zdeněk

 
 

9.hod

DFo

DI

(DisV)

změna

Kalabzová Tereza

 
 

10.hod

DFo

DI

(DisV)

změna

Kalabzová Tereza

 

2.VO

1.hod

Úč

2.sk

(DisV)

změna

Šimánková Andrea

 
 

1.hod

Úč

1.sk

(DisV)

změna

Valešová Svatava

 
 

2.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Králová Jana

 
 

3.hod

M

 

(DisV)

změna

Eder Zdeněk

 
 

4.hod

Zb

 

(DisV)

změna

Lisnerová Magdalena

 
 

5.hod

LV

 

(DisV)

změna

Králová Jana

 
 

6.hod

M

 

(DisV)

změna

Eder Zdeněk

 
 

7.hod

E

 

(DisV)

změna

Lauseckerová Jitka

 

2.ZO

1.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Havrdová Klára

 
 

2.hod

M

 

(DisV)

změna

Boušková Martina

 
 

3.hod

IKT

2.sk

(DisV)

změna

Jandová Lada

 
 

3.hod

Px

1.sk

(DisV)

změna

Lauseckerová Jitka

 
 

4.hod

IKT

2.sk

(DisV)

změna

Jandová Lada

 
 

4.hod

Px

1.sk

(DisV)

změna

Lauseckerová Jitka

 
 

5.hod

Úč

 

(DisV)

změna

Šimánková Andrea

 
 

6.hod

E

 

(DisV)

změna

Šimánková Andrea

 
 

7.hod

LV

 

(DisV)

změna

Havrdová Klára

 

3.CR

1.hod

AJ

3PA4

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

1.hod

AJ

3PA8

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

1.hod

AJ

3PA9

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

2.hod

Úč

1.sk

(DisV)

změna

Valešová Svatava

 
 

2.hod

Úč

2.sk

(DisV)

změna

Dyntarová Marie

 
 

3.hod

Úč

1.sk

(DisV)

změna

Valešová Svatava

 
 

3.hod

Úč

2.sk

(DisV)

změna

Dyntarová Marie

 
 

4.hod

NJ

3ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

4.hod

NJ

3ZN2

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

4.hod

NJ

3ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

4.hod

NJ

3ZN5

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

4.hod

ŠJ

3ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

4.hod

FJ

3ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

4.hod

ŠJ

3ZŠ2

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

4.hod

NJ

3ZN3

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

4.hod

RJ

3ZR1

(DisV)

supluje

Borkovcová Markéta

(Hd)

 

5.hod

EpK

 

(DisV)

změna

Ježková Danuše

 
 

6.hod

KAJ

3KA4

(DisV)

změna

Peteříková Renáta

 
 

6.hod

KAJ

3KA8

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

6.hod

KAJ

3KA9

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

7.hod

LV

 

(DisV)

změna

Králová Jana

 
 

9.hod

TV

Chl

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 
 

10.hod

TV

Chl

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 

3.GD

1.hod

AJ

3PA5

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

1.hod

AJ

3PA7

(DisV)

změna

Vroblová Taťána

 
 

1.hod

AJ

3PA9

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

2.hod

ON

 

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 
 

3.hod

DU

 

(DisV)

změna

Kuchtová Anna Božena

 
 

4.hod

NJ

3ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

4.hod

NJ

3ZN2

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

4.hod

NJ

3ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

4.hod

NJ

3ZN5

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

4.hod

ŠJ

3ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

4.hod

FJ

3ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

4.hod

ŠJ

3ZŠ2

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

4.hod

NJ

3ZN3

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

4.hod

RJ

3ZR1

(DisV)

supluje

Borkovcová Markéta

(Hd)

 

5.hod

LV

 

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

6.hod

KAJ

3KA9

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

6.hod

KAJ

3KA5

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

6.hod

KAJ

3KA7

(DisV)

změna

Vroblová Taťána

 
 

7.hod

ČJK

 

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

9.hod

DFo

2.sk

(DisV)

změna

Šobrová Tereza

 
 

9.hod

1.sk

(DisV)

změna

Beran Lukáš

 
 

10.hod

DFo

2.sk

(DisV)

změna

Šobrová Tereza

 
 

10.hod

1.sk

(DisV)

změna

Beran Lukáš

 

3.MI

1.hod

AJ

3PA5

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

1.hod

AJ

3PA9

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

1.hod

AJ

3PA6

(DisV)

supluje

Béjar López Jamiro Edwin

(Hd)

 

2.hod

LV

 

(DisV)

změna

Havrdová Klára

 
 

3.hod

ON

 

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 
 

4.hod

NJ

3ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

4.hod

NJ

3ZN2

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

4.hod

NJ

3ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

4.hod

NJ

3ZN5

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

4.hod

ŠJ

3ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

4.hod

FJ

3ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

4.hod

ŠJ

3ZŠ2

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

4.hod

NJ

3ZN3

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

4.hod

RJ

3ZR1

(DisV)

supluje

Borkovcová Markéta

(Hd)

 

5.hod

DU

 

(DisV)

změna

Kuchtová Anna Božena

 
 

6.hod

KAJ

3KA9

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

6.hod

KAJ

3KA5

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

6.hod

KAJ

3KA6

(DisV)

supluje

Béjar López Jamiro Edwin

(Hd)

 

8.hod

KP

DI

(DisV)

změna

Korec Lukáš

 
 

9.hod

KP

DI

(DisV)

změna

Korec Lukáš

 
 

10.hod

KP

DI

(DisV)

změna

Korec Lukáš

 

3.VO

1.hod

AJ

3PA3

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

1.hod

AJ

3PA8

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

1.hod

AJ

3PA9

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

1.hod

AJ

3PA1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

2.hod

Úč

2.sk

(DisV)

změna

Šimánková Andrea

 
 

2.hod

Úč

1.sk

(DisV)

změna

Kapicová Ivana

 
 

3.hod

LV

 

(DisV)

změna

Králová Jana

 
 

4.hod

NJ

3ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

4.hod

NJ

3ZN2

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

4.hod

NJ

3ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

4.hod

NJ

3ZN5

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

4.hod

ŠJ

3ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

4.hod

FJ

3ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

4.hod

ŠJ

3ZŠ2

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

4.hod

NJ

3ZN3

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

4.hod

RJ

3ZR1

(DisV)

supluje

Borkovcová Markéta

(Hd)

 

5.hod

Zb

 

(DisV)

změna

Nezbedová Věra

 
 

6.hod

KAJ

3KA8

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

6.hod

KAJ

3KA9

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

6.hod

KAJ

3KA3

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

6.hod

KAJ

3KA1

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

7.hod

ON

 

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 
 

9.hod

TV

Chl

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 
 

10.hod

TV

Chl

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 

3.ZO

1.hod

AJ

3PA3

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

1.hod

AJ

3PA9

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

1.hod

AJ

3PA1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

1.hod

AJ

3PA2

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

2.hod

P

 

(DisV)

změna

Lisnerová Magdalena

 
 

3.hod

M

 

(DisV)

změna

Boušková Martina

 
 

4.hod

NJ

3ZN1

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

4.hod

NJ

3ZN2

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

4.hod

NJ

3ZN4

(DisV)

změna

Vostrá Eva

 
 

4.hod

NJ

3ZN5

(DisV)

změna

Ždimerová Jana

 
 

4.hod

ŠJ

3ZŠ1

(DisV)

změna

Béjar López Jamiro Edwin

 
 

4.hod

FJ

3ZF1

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

4.hod

NJ

3ZN3

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

4.hod

RJ

3ZR1

(DisV)

supluje

Borkovcová Markéta

(Hd)

 

5.hod

ON

 

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 
 

6.hod

KAJ

3KA9

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

6.hod

KAJ

3KA3

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

6.hod

KAJ

3KA1

(DisV)

změna

Hrušková Helena

 
 

6.hod

KAJ

3KA2

(DisV)

změna

Kopecký Petr

 
 

7.hod

ŠJ

3DŠ2

(DisV)

změna

Nováková Romana

 
 

7.hod

RJ

3DR2

(DisV)

změna

Kubálková Hana

 
 

9.hod

TV

Chl

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 
 

10.hod

TV

Chl

(DisV)

změna

Štverák Vladimír

 

4.CR

2.hod

AJ

4PA2

(DisV)

změna

Holý Luděk

 
 

2.hod

AJ

4PA6

(DisV)

změna

Zajícová Kateřina

 
 

2.hod

AJ

4PA7

(DisV)

změna

Holubová Eva

 
 

2.hod

AJ

4PA4

(DisV)

změna

Khinová Jana

 
 

2.hod

AJ

4PA9

(DisV)

změna

Webb Edita

 
 

2.hod

AJ

4PA3

(DisV)

změna

Veselá Vendula

 
 

2.hod

AJ

4PA8

(DisV)

supluje

Hrušková Helena

(Hd)