Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33
Class
Teacher
Classroom
Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33 Hrubá Světlana
Choose teacher. . .
Baumruková Jitka Béjar López Jamiro Edwin Beran Lukáš Borkovcová Markéta Boučková Annemarie Boušková Martina Brosch Jan Adam Brožová Zdeňka Dvořáková Lenka Dyntarová Marie Eder Zdeněk Hadingerová Dana Hadrbolec Jan Havrdová Klára Hlaváč Marek Holubová Eva Holý Luděk Hromířová Magdalena Hrubá Světlana Hrušková Helena Jandová Lada Janoušek Josef Jelínková Štěpánka Ježková Danuše Ježková Michaela Kalabzová Tereza Kamas Michal Kapicová Ivana Karasová Martina Kaslová Alexandra Khinová Jana Klesová Marie Kocmanová Anna Kopecký Petr Korec Lukáš Kováříková Alena Králová Jana Krčmaříková Pavla Kubálková Hana Kuchtová Anna Božena Lauseckerová Jitka Lepičová Eva Lišková Lenka Lisnerová Ivana Lisnerová Magdalena Mašek Jan Mašík Stanislav Mašková Ludmila Mečárová Jaroslava Nechutná Jana Němejc Tomáš Nezbedová Věra Nováková Romana Opalko Evgeniya ovoAutocont Autocont Patáková Mariana Pavlátová Gabriela Pejřimovská Tereza Peteříková Renáta Petrášová Ivana Preislerová Věra Prosková Hana Radová Pavlína Rešl Patrik Richterová Jaroslava Sadská Monika Šedová Jitka Šimánková Andrea Široká Lenka Skopalová Marcela Skřivánek Miloš Slavíková Jaroslava Slavíková Lucie Šobrová Tereza Stichenwirthová Anna Štverák Vladimír Svobodová Kristýna Toušová Jana Tyml Jaroslav Valešová Svatava Veselá Vendula Vlková Klára Vostrá Eva Vrobel Vojtěch Vroblová Taťána Webb Edita X X Y Y Zajícová Kateřina Ždimerová Jana Zdychyncová Jaroslava Zýková Alena
1
7:55 - 8:40
2
8:50 - 9:35
3
9:45 - 10:30
4
10:45 - 11:30
5
11:35 - 12:20
6
12:30 - 13:15
7
13:25 - 14:10
8
14:15 - 15:00
9
15:05 - 15:50
10
15:55 - 16:40
11
16:45 - 17:30
Mon
2.GD celá
8
L: LV
2.GD celá
8
S: ČJK
2.A celá
2
L: ČJL
3.GD celá
3.GD celá
17
S: ON
3.A celá
3
L: ON
1.CR celá
7
L: ČJK
Tue
3.GD celá
3.GD celá
9
S: ON
3.MI celá
3.MI celá
20
S: ON
1.MI celá
1.MI celá
12
S: ČJK
4.CR celá
19
S: ON
3.A celá
3
L: ON
Wed
3.ZO celá
11
S: ON
1.MI celá
1.MI celá
20
S: LV
1.CR celá
7
L: LV
1.CR celá
7
S: ČJK
2.GD celá
2.GD celá
9
S: ČJK
3.ZO celá
11
L: ON
4.CR celá
19
L: ON
1.CR celá
7
L: ČJK
Suplovací pohotovost Poh
Thu
3.VO celá
3.VO celá
3
S: ON
2.A celá
2
L: ČJL
2.GD celá
12
S: LV
1.CR celá
7
L: LV
1.CR celá
7
S: ČJK
3.MI celá
3.MI celá
IT4
L: ON
2.GD celá
20
L: LV
1.CR celá
7
S: LV
2.A celá
2
L: ČJL
Fri
1.CR celá
7
S: LV
2.A celá
2
L: ČJL
4.GD 4SVS
4.GD 4SVS
MM
S: SvS
4.GD 4SVS
4.GD 4SVS
10
L: SvS
1.MI celá
20
L: LV
1.MI celá
20
S: ČJK
Powered by